René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
17.01.2014 - 20:11
krizekkk: Líbí, má to duchovní rozměr jako futra. :-)
Ať si kdo chce co chce říká. Hlavně, ať sám napíše...
ST .)
17.01.2014 - 19:23
mademoiselle secret: líbí se mi více vaše filosofující poloha psaní
chybí mi tu ten duchovní rozměr a obraznost
17.01.2014 - 18:36
Bastet: Za dírkou klíčovou zázraků přehršel
nevíra ve víru změní se sladká
na to, cos onehdá zahlídl ve sprše,
je celá optika (jak to říct?)...krátká
17.01.2014 - 17:02
vavaoko: Šmíroval každý. Máš ST
17.01.2014 - 15:08
zelená víla: také občas nahlížím :-)
17.01.2014 - 14:35
Ardina: Jo, jo, zázraky se dějí, jen je vidět! Šels na to velmi dobře ST
17.01.2014 - 14:26
Guanti Rosi: No jo chlap. Aby nešmíroval. Že? :O) ST
17.01.2014 - 14:17
E.T.Jane: Klíčovou dírkou jsem nahlížela do místnosti, v které čekal stromeček a vyhlížela jako malá ježíška.. :)
17.01.2014 - 14:13
zenge: neznám nikoho, kdo by se nesklonil
ke klíčové dírce v očekávání čehosi;-)
ST
17.01.2014 - 14:08
Lota: .
trefné převelice
cítím,
že tak nějak to je
.
obří ST
:)
17.01.2014 - 13:59
Lota: .
bez hlubin a hloubek
je to povrchnost
to cítit lze i beze slov
:)
17.01.2014 - 09:41
Ardina: Ve všech záležitostech je dobré se vracet na hlubinu, natož pak ve víře. Za myšlenku T:)
16.01.2014 - 23:27
René Vulkán: krizekkk: Proč bych se měl zlobit, vždyť laciný je.
Ono to původně mělo být takto:

Pozvání na hladinu - nebát se udělat krok na vodu jako Ježíš.
A pak objevit hloubku, podstatu.
Ale chtěl jsem to načrtnout pár tahama - miniaturu. Ale furt mě to bobtnalo, když jsem chtěl děj vysvětlit. Pak jsem zvolil nižší cíl. A lacinější.
16.01.2014 - 21:32
Mbonita: pochopení vede k radosti z bytí...a to ve všech směrech..:-)
16.01.2014 - 21:14
Maryje...: za procházku ST
16.01.2014 - 20:10
krizekkk: Ježíši. T
Ten konec je trochu laciný. Nezlob se. Jiří
16.01.2014 - 18:33
Lilith: v hlubinách podvědomí
myšlenky s fantazií
v jeden celek se spojí
báseň na hladinu posílají...
ST
16.01.2014 - 18:12
Kajuta: ~ST~
16.01.2014 - 18:08
básněnka: na hladinu dlaně
vstoupila jsem
mírně potrhlá
a destruktivní
magickou hlubinu jsem ale objevila
vidím jak tepe jí
malá modrá žíla...
16.01.2014 - 17:25
Guanti Rosi: Magická hlubina. Paprsky světla na hladině probleskují ST. :O)
1 ... 453|454|455|456|457|458|459|460|461 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku