René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.01.2014 - 00:32
René Vulkán: Lilith: to se ví
|
27.01.2014 - 23:54
Lilith: Kapka má pravdu... ;-)
ST |
27.01.2014 - 22:46
Kapka: Nelehkou roli ženy... :-)))
ST |
27.01.2014 - 19:06
krizekkk: Jo jo... .-)
Myslí ti to... |
27.01.2014 - 18:04
|
27.01.2014 - 17:02
básněnka: Pro pánajána, že by Eva? ;-)
|
27.01.2014 - 17:00
matousekKkrejca: Já myslím, že se ti povedla krátká a hezká básnička ST
|
25.01.2014 - 13:32
Dota Slunská: nemaluj čerta na zeď s tím jarem...
|
23.01.2014 - 13:08
jc senior: do jara je ještě dlouho
nebe sněžnou hrozí šmouhou mrazík zvoní, trne trnka na balalajku vítr brnká * |
22.01.2014 - 23:19
Psavec: Líbí se mi, ST.
|
22.01.2014 - 16:37
Kajuta: ~ST~
|
22.01.2014 - 09:50
zelená víla: i mně je chladněji...
|
21.01.2014 - 20:43
Mbonita: je mi zimno:-)
|
21.01.2014 - 19:45
krizekkk: Ono je to jedno, jak dlouho tu jaro nebude. Ale není jedno, jak dlouho budeš psát takové zdrobněliny. .-) ST
|
21.01.2014 - 18:18
Kapka: Hezký! ST
Tady leje, jen aby na jaře nebyly závěje :-) |
21.01.2014 - 17:15
zenge: neSTraš;-)
|
21.01.2014 - 17:05
zelená víla: krásná...
|
21.01.2014 - 15:26
jitka.svobodova: ST
|
21.01.2014 - 13:14
Kapka: Líbí, ST
|
21.01.2014 - 11:24
Špáďa: Zbloudí-li prsty pod trička,
do kůry stromů chtěj' srdíčka! |


