René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
09.03.2014 - 09:09
09.03.2014 - 09:07
Taikatalvi: bože, to je krásné..
ST
08.03.2014 - 22:14
Lota: .
zahrada pod jejíma rukama
.
08.03.2014 - 21:21
zenge: slzy jako kastaněty
ST za tvé světy;-)
08.03.2014 - 21:15
valerie: nádherná mini
08.03.2014 - 20:44
básněnka: láska je pocit
strom i vích
stálokvětost není žádný hřích...
08.03.2014 - 20:37
Bastet: Stálokvětá
nebojí se zim
neodkvétá
neošálí zrak
stala se ti...vím
dobře tak
08.03.2014 - 19:26
krizekkk: Tvoje miniatury jsou jako motta. ST
08.03.2014 - 18:51
Lilith: České slovo láska je krásné a všeříkající samo o sobě... ;-)
Tobě ST
08.03.2014 - 18:12
jc senior: Láska dovede být stálokvětá i máloslovná!
*
08.03.2014 - 18:08
Kajuta: tiché ST...
08.03.2014 - 17:44
08.03.2014 - 17:27
Lilith: Půlnoc je báječná doba... ;-) a tady pěkně veselo... :-)
Spokojeně dávám ST
08.03.2014 - 14:01
René Vulkán: Bastet: jo holka
ty mě znáš
rizštěpený na třikrát
mi dovoluje hrát
sám se sebou mariáš
08.03.2014 - 10:33
krizekkk: Chlape, pěkně půlíš. ST
08.03.2014 - 06:34
svetlana astachova: ST. Nevěřím, že bys chodil do hospody a manželka tě bila. Určitě jsi hodný chlap.....Pěkně veselé komentáře.
07.03.2014 - 22:50
07.03.2014 - 22:38
zenge: My fotbalistí vypatlaní
nazýváme tenhle čas (půlnoc)
- poločas ST
07.03.2014 - 17:56
Bastet: Léky?

Léky? Myslíš tyhle jedy?
Když jsi je bral naposledy
jen si vzpomeň, René milý,
hned na TŘIKRÁT tě rozštěpily!
Doteď mě ten pohled straší:
Ty ,"On" a "On" při mariáši...
Ba ne,věř mi, bez léků
mnohem líp je člověkům...
No tak už je přestaň brát
buď s alter egem kamarád!
Před půlnocí za půlnocí
nikdo nesmí stát - nebo nebudu hrát!!
07.03.2014 - 17:14
Lota: .
koukám, že je na komentu veselo :)))
:)))
1 ... 439|440|441|442|443|444|445|446|447 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku