René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.03.2014 - 09:09
vavaoko: ST
|
09.03.2014 - 09:07
Taikatalvi: bože, to je krásné..
ST |
08.03.2014 - 22:14
|
08.03.2014 - 21:21
zenge: slzy jako kastaněty
ST za tvé světy;-) |
08.03.2014 - 21:15
valerie: nádherná mini
|
08.03.2014 - 20:44
|
08.03.2014 - 20:37
|
08.03.2014 - 19:26
krizekkk: Tvoje miniatury jsou jako motta. ST
|
08.03.2014 - 18:51
Lilith: České slovo láska je krásné a všeříkající samo o sobě... ;-)
Tobě ST |
08.03.2014 - 18:12
jc senior: Láska dovede být stálokvětá i máloslovná!
* |
08.03.2014 - 18:08
Kajuta: tiché ST...
|
08.03.2014 - 17:44
Květka Š.: ST))
|
08.03.2014 - 17:27
Lilith: Půlnoc je báječná doba... ;-) a tady pěkně veselo... :-)
Spokojeně dávám ST |
08.03.2014 - 14:01
|
08.03.2014 - 10:33
krizekkk: Chlape, pěkně půlíš. ST
|
08.03.2014 - 06:34
svetlana astachova: ST. Nevěřím, že bys chodil do hospody a manželka tě bila. Určitě jsi hodný chlap.....Pěkně veselé komentáře.
|
07.03.2014 - 22:50
CULIKATA: St
|
07.03.2014 - 22:38
|
07.03.2014 - 17:56
Bastet: Léky?
Léky? Myslíš tyhle jedy? Když jsi je bral naposledy jen si vzpomeň, René milý, hned na TŘIKRÁT tě rozštěpily! Doteď mě ten pohled straší: Ty ,"On" a "On" při mariáši... Ba ne,věř mi, bez léků mnohem líp je člověkům... No tak už je přestaň brát buď s alter egem kamarád! Před půlnocí za půlnocí nikdo nesmí stát - nebo nebudu hrát!! |
07.03.2014 - 17:14
|


