René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.03.2014 - 16:13
HANKA: Vševypovídající..ST :-)
|
19.03.2014 - 16:11
HANKA: Pěkná, tleskám..ST
|
19.03.2014 - 16:09
HANKA: Vzpomínková..ST:-)
|
19.03.2014 - 14:18
E.T.Jane: Něžná, přesto silná.. ST **
|
19.03.2014 - 09:08
vavaoko: Krásné. ST
|
19.03.2014 - 08:13
valerie: zenge: begónie kvetou od jara do podzimu, nesnáší mrazy, takže zrání hrušek a květ begónií se setkají
|
18.03.2014 - 23:54
enigman: šlapací...
|
18.03.2014 - 23:36
René Vulkán: zenge:
já taky ne ale můžeme si myslet, že autor myslel - větrem česanou, že znamená, ty pláňata maličký nikdo netrhal, nechali jsme to na větru a až to samo spadlo |
18.03.2014 - 23:31
René Vulkán: básněnka:
do zelí s umytáma nohama PS nikdy jsem zelí nešlapal a ani babička, které jsem se na to ptal nepamatuje, že by někdy ona nebo její předkové zelí šlapali u nás se to, kam paměť sahá, dělalo rukama |
18.03.2014 - 22:11
svetlana astachova: ST...domů jen kvůli ....dechu hrnce na zelí?...Tak nevím. Dělám si samozřejmě legraci.
|
18.03.2014 - 21:21
zenge: nejsem si jiST dobou zrání hrušek a květem begónií
ale za oSTatní dám pařát do ohně;-) |
18.03.2014 - 20:48
Kajuta: Krásná... ST. :)
|
18.03.2014 - 20:48
Kajuta: básněnka: :))
|
18.03.2014 - 19:36
básněnka: že tys ho šlapal?:-)
|
18.03.2014 - 19:02
krizekkk: Já vím, jak umí dýchat hrnec zelí... Super Tip. .)
|
18.03.2014 - 18:28
Jana M.: Krásná, poetická a s citem.
|
18.03.2014 - 17:36
Guanti Rosi: Po cestách vzpomínek zašlá fotografie dobrým je průvodcem. Ukrývá zrnka míst a časů, vzdálené tváře, otvírá v srdcích třinácté dveře, ty od kterých klíč je zdánlivě ztracen, než přijdeme na to, že je to právě ten prostý obrázek. ST :O)
|
18.03.2014 - 15:13
valerie: úplně mě pohladila ta jemná básnička, tak lehounce se dotkla, pár slov a tolik toho v nich
|
18.03.2014 - 14:35
Maryje...: ....jo...krásná, jemná, citlivá ST
|
18.03.2014 - 14:31
Maryje...: Moc pěkná- tleskám ti. ST
|


