René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.03.2014 - 15:16
matousekKkrejca: Sázava je krásná, na jejím břehu jsem strávil vojnu - v Lešanech ST
|
11.03.2014 - 10:28
churry: Jak bys mi seděl"za krkem"...
|
11.03.2014 - 09:28
6thSun: může a musí
|
11.03.2014 - 07:14
matousekKkrejca: úplně mluvíš za mě - s velkou radostí ST
|
11.03.2014 - 06:49
Kajuta: SKVĚLÉ. ST
|
10.03.2014 - 23:54
Milena: "Každej" tu máme svůj úkol, kéž ho naplníme...
ST. |
10.03.2014 - 22:21
Jana M.: Pěkně řečeno.
|
10.03.2014 - 21:52
labuť: S potleskem!
|
10.03.2014 - 20:28
Kate: krásné! :)
|
10.03.2014 - 19:52
Květka Š.: St...:-)..
|
10.03.2014 - 18:59
zenge: božská!
|
10.03.2014 - 17:31
svetlana astachova: ST. Je radost někomu udělat radost nebo aspoň nějak pomoci druhému.
|
10.03.2014 - 17:05
krizekkk: Nebo jeho nárazníkem... :)
|
10.03.2014 - 15:24
|
10.03.2014 - 12:27
vavaoko: Máme své poslání. Mějme jej v úctě. ST
|
10.03.2014 - 12:20
valerie: jasně!! teprve až najdeme svoji roli zde a přijmeme ji, pak jsme šťastni a každý svého štěstí STrůjcem
|
10.03.2014 - 11:56
Maryje...: Moc pěkná....stálokvětá.....ST
|
09.03.2014 - 17:15
René Vulkán: labuť: ... od tebe mě to fakt zahřálo
|
09.03.2014 - 17:08
labuť: Hele, ale tohle je fakt úžasný!!!
|
09.03.2014 - 15:19
matousekKkrejca: s radostí ti dám ST
|


