René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.03.2014 - 18:15
Květka Š.: :-))---ST))
|
05.03.2014 - 18:05
Jana M.: Silné. ST
|
05.03.2014 - 17:53
labuť: Někdy se těžko utíká, když člověk neví před čím...
|
05.03.2014 - 16:37
isisleo: :-)
|
05.03.2014 - 16:18
vavaoko: ST
|
05.03.2014 - 16:14
matousekKkrejca: ST
|
05.03.2014 - 14:00
|
05.03.2014 - 13:23
HANKA: Tiché ST.
|
03.03.2014 - 19:15
matousekKkrejca: podle mě hodně silná báseň ST
|
03.03.2014 - 00:10
CULIKATA: St.Já věřím v něco a nevím, co to je), asi já sama)
|
02.03.2014 - 16:58
René Vulkán: krizekkk:
taky jsem to poznal |
02.03.2014 - 16:42
René Vulkán: svetlana astachova:
také hledím na východ co se děje, co lidi lidem dělají i vlastním silám dosti věřím, však siné se mi nezdají :-) dík za komentář |
02.03.2014 - 15:42
krizekkk: V ,,Boha" nelze nevěřit. Hlasitý ST.
|
02.03.2014 - 11:07
HANKA: ST.:-)
|
02.03.2014 - 10:43
básněnka: lidi jsou jen lidi, vidí je ten, co prej vesmír řídí?
|
02.03.2014 - 10:25
Kajuta: tiché ST...
|
02.03.2014 - 09:49
svetlana astachova: ST dávám za.....pohleď na východ, co se děje....V Hospodina nevěřím, věřím pouze ve vlastní síly a schopnosti.
|
02.03.2014 - 09:24
vavaoko: ST
|
02.03.2014 - 09:01
|
28.02.2014 - 21:43
TetaKazi: ST*
|


