René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
05.03.2014 - 18:15
Květka Š.: :-))---ST))
05.03.2014 - 18:05
Jana M.: Silné. ST
05.03.2014 - 17:53
labuť: Někdy se těžko utíká, když člověk neví před čím...
05.03.2014 - 16:37
isisleo: :-)
05.03.2014 - 16:18
05.03.2014 - 16:14
05.03.2014 - 14:00
Lota: .
nutíš k hlubšímu zamyšlení
a já mám obavy
aby mě nepřešel smích
.
05.03.2014 - 13:23
HANKA: Tiché ST.
03.03.2014 - 19:15
matousekKkrejca: podle mě hodně silná báseň ST
03.03.2014 - 00:10
CULIKATA: St.Já věřím v něco a nevím, co to je), asi já sama)
02.03.2014 - 16:58
René Vulkán: krizekkk:
taky jsem to poznal
02.03.2014 - 16:42
René Vulkán: svetlana astachova:
také hledím na východ co se děje, co lidi lidem dělají
i vlastním silám dosti věřím, však siné se mi nezdají
:-)
dík za komentář
02.03.2014 - 15:42
krizekkk: V ,,Boha" nelze nevěřit. Hlasitý ST.
02.03.2014 - 11:07
HANKA: ST.:-)
02.03.2014 - 10:43
básněnka: lidi jsou jen lidi, vidí je ten, co prej vesmír řídí?
02.03.2014 - 10:25
Kajuta: tiché ST...
02.03.2014 - 09:49
svetlana astachova: ST dávám za.....pohleď na východ, co se děje....V Hospodina nevěřím, věřím pouze ve vlastní síly a schopnosti.
02.03.2014 - 09:24
02.03.2014 - 09:01
zenge: ... už mi moje nadává, že jsem furt Hospodin;-)
a s Hadriánem jsem už propil 7 synagog.
ST
28.02.2014 - 21:43
1 ... 441|442|443|444|445|446|447|448|449 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku