René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.03.2014 - 13:38
|
07.03.2014 - 12:15
HANKA: Něco tak samozřejmého, vyjádřeno citem..ST:-)
|
07.03.2014 - 11:48
matousekKkrejca: je to trošku zvláštní doba půlnoc ST
|
07.03.2014 - 10:47
Bastet: schizofrenik?
Do divných krajů víza nám vystavila schíza Tak jdeme - snad se nelek? Zas bude z půlí celek :-)) |
07.03.2014 - 10:42
jc senior: O půlnoci jako rytíř ztrácím hlavu, když přichází Bílá paní.
:o) |
07.03.2014 - 10:36
René Vulkán: básněnka: Když jsem šel z hospody
krapet přes půlnoc čekala mě manželka ... A rozbila den na novou noc...;-) a mě hubu, trochu moc |
07.03.2014 - 10:32
|
07.03.2014 - 10:13
|
07.03.2014 - 09:17
labuť: Skvěle o něčem tak "běžném"...
|
07.03.2014 - 08:49
básněnka: A rozbila den na novou noc...;-)
|
07.03.2014 - 08:47
Bastet: Po půlnoci
půlka chybí Kam poděla se? Divnej čas... Prý zůstala (bezpochyby!) noc rozpůlená kdesi v nás |
07.03.2014 - 08:41
Kajuta: kdoví, co bude za smrtí a jaké budou její barvy v posledním okamžiku... někdo říká, že má ráda čokoládovou a je vlídná, ale hodná... to prý není její parketa... ST
|
07.03.2014 - 08:36
Kajuta: zakončení krásné... ST
|
06.03.2014 - 20:05
Guanti Rosi: I tak se dá odbíhat od práce. A tenhle drobný útěk se povedl, třebas je na ponurejší notu. ST :O)
|
06.03.2014 - 13:26
Lilith: Hmm... vysvobozující sebesmrt... napadlo mi
ST* |
06.03.2014 - 06:23
svetlana astachova: ST. Akorát jsem nepochopila, proč z pracovních zápisků? Píšeš v práci, o práci to moc není, jsem nějaká natvrdlá. Promiň.
|
06.03.2014 - 01:11
TetaKazi: ... ST
|
05.03.2014 - 20:59
jc senior: ...všechny cesty vedou do Říma a společně někam dál!
* |
05.03.2014 - 19:29
krizekkk: Má to rytmus. (i obsah) ... ST
|
05.03.2014 - 18:34
básněnka: kam se asi schová před svými slabostmi?
|


