René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.03.2014 - 14:29
matousekKkrejca: krásná, jemná, citlivá ST
|
18.03.2014 - 14:16
|
18.03.2014 - 07:54
E.T.Jane: Teď už vím jak přivolat den. Stačí tlesknout jen :) ** Výborný
|
17.03.2014 - 11:45
labuť: Zkusím to zítra, dnes už je den... :-)
|
17.03.2014 - 10:11
René Vulkán: jc senior: to musíš tlesknou t podle návodu - úplně na konco noci, pak to bude na 100%
:-) |
17.03.2014 - 09:56
|
16.03.2014 - 15:56
matousekKkrejca: tleskám tomu cos napsal
|
15.03.2014 - 17:56
Lilith: jdu na to... :-)
ST |
15.03.2014 - 16:17
krizekkk: Poklona, miSTře.
|
15.03.2014 - 16:05
sailorr: a.j.
|
15.03.2014 - 15:27
svetlana astachova: ST. Kéž by šlo takhle jednoduše čarovat.
|
15.03.2014 - 12:36
Květka Š.: dobrý i den...ST))
|
15.03.2014 - 09:25
vavaoko: ST
|
14.03.2014 - 22:58
|
14.03.2014 - 22:48
zenge: tlesk ST
|
14.03.2014 - 22:42
básněnka: jdu na to...vytleskat to bledý zlato
|
14.03.2014 - 22:31
Kajuta: tleskám... kouzelníkovi. .)
|
14.03.2014 - 18:03
sailorr: a.j.
|
14.03.2014 - 08:44
jc senior: být koncovým světlem vlaku
potřebným být chlebem, solí být plamenem táboráku co naděj šlehá do údolí * |
14.03.2014 - 08:21
jc senior: Zima letos lenošila
tak výrazně až to leká povzdychla stráň jindy bílá přidala se i zhublá řeka * |


