René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
25.02.2014 - 13:53
HANKA: ST.Krásná.:-))
25.02.2014 - 13:48
HANKA: Máme -li komu, všichni předáváme.ST
25.02.2014 - 12:23
Kajuta: VÝBORNÝ!
25.02.2014 - 12:22
Kajuta: tiché ST...
25.02.2014 - 11:51
s.e.n: Naštěstí je svět mnohotvárný,
tak neomrzí
.
Jinak by usnul jak šípková Růženka .
25.02.2014 - 11:43
s.e.n: Je to dobrá báseň, plná naděje.
My půjdem dál, jen dál. Říkal již Neruda.
Jen mít tu sílu a odvahu.
A předávat to dobré.
25.02.2014 - 10:53
Kate: Krásné...
25.02.2014 - 10:37
25.02.2014 - 10:30
jc senior: přeješ si tu cestu zpátky
časem do krajiny tmy?
tam most bývá značně vratký
a pod mnohým se prolomí
*
25.02.2014 - 10:28
Ardina: Měl bys být z nás dávno unaven - taky si to někdy říkám...
25.02.2014 - 10:18
René Vulkán: vavaoko: u nás doma snad jo, máme 4 děcka, tak snad se k něčemu rozhoupají :-)
25.02.2014 - 10:10
25.02.2014 - 09:07
25.02.2014 - 09:02
vavaoko: Jen když bude, komu to světlo předat. ST
25.02.2014 - 00:04
Maryje...: Všichni nesem tuhle pochodeň....každý po svém ST
24.02.2014 - 20:02
krizekkk: V kostce, v málu slov, která jsou někdy i k ničemu, neboť pochodněmi jsme od podstaty, jsi vyjádřil vše.
Je v tom pokora. ST
24.02.2014 - 20:01
Jana M.: Tyhle vazby jsou silnější než my.
22.02.2014 - 18:24
HANKA: Hezká - ST.
22.02.2014 - 18:21
HANKA: ST.
22.02.2014 - 18:12
HANKA: ST .
1 ... 443|444|445|446|447|448|449|450|451 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku