René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.02.2014 - 13:53
HANKA: ST.Krásná.:-))
|
25.02.2014 - 13:48
HANKA: Máme -li komu, všichni předáváme.ST
|
25.02.2014 - 12:23
Kajuta: VÝBORNÝ!
|
25.02.2014 - 12:22
Kajuta: tiché ST...
|
25.02.2014 - 11:51
|
25.02.2014 - 11:43
s.e.n: Je to dobrá báseň, plná naděje.
My půjdem dál, jen dál. Říkal již Neruda. Jen mít tu sílu a odvahu. A předávat to dobré. |
25.02.2014 - 10:53
Kate: Krásné...
|
25.02.2014 - 10:37
Květka Š.: ST))
|
25.02.2014 - 10:30
jc senior: přeješ si tu cestu zpátky
časem do krajiny tmy? tam most bývá značně vratký a pod mnohým se prolomí * |
25.02.2014 - 10:28
Ardina: Měl bys být z nás dávno unaven - taky si to někdy říkám...
|
25.02.2014 - 10:18
René Vulkán: vavaoko: u nás doma snad jo, máme 4 děcka, tak snad se k něčemu rozhoupají :-)
|
25.02.2014 - 10:10
Květka Š.: ST))
|
25.02.2014 - 09:07
vavaoko: ST
|
25.02.2014 - 09:02
vavaoko: Jen když bude, komu to světlo předat. ST
|
25.02.2014 - 00:04
Maryje...: Všichni nesem tuhle pochodeň....každý po svém ST
|
24.02.2014 - 20:02
krizekkk: V kostce, v málu slov, která jsou někdy i k ničemu, neboť pochodněmi jsme od podstaty, jsi vyjádřil vše.
Je v tom pokora. ST |
24.02.2014 - 20:01
Jana M.: Tyhle vazby jsou silnější než my.
|
22.02.2014 - 18:24
HANKA: Hezká - ST.
|
22.02.2014 - 18:21
HANKA: ST.
|
22.02.2014 - 18:12
HANKA: ST .
|


