René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.02.2014 - 20:33
Slávka: René, Ty jsi divoch :*)... *
|
28.02.2014 - 12:25
Lota: ...
mít umyté ruce a svědomí o hladu, zemřela by realita... ani si to nedovedu představit a tak modlím se: Pane, zůstaň s námi a Tobě veliké ST |
27.02.2014 - 15:31
já.x.ty.y.: Super :-) ST
|
27.02.2014 - 14:22
E.T.Jane: Jsme dům, postavený z tisíců cihel vyrobených předchozími generacemi..
Moc pěkně podáno ** |
27.02.2014 - 06:30
michael: Z nitra jediného krySTalu
svět dostáváš ven |
26.02.2014 - 22:19
René Vulkán: Lostgen.: Tak to mám radost
|
26.02.2014 - 22:18
Lostgen.: ale ovšem miniatura je prostě miniatura. Jedno velký kouzlo :)
|
26.02.2014 - 22:16
Lostgen.: ti povim, že toto je hezký
|
26.02.2014 - 06:49
svetlana astachova: ST...budoucím...
|
25.02.2014 - 22:09
Maryje...: ST...líbí se mi
|
25.02.2014 - 19:12
Lilith: Skvělé!!!
ST |
25.02.2014 - 19:01
krizekkk: Všechno dobré.
Ten ještěrčí svlek je boží. ST |
25.02.2014 - 18:34
Lilith: jen aby pochodeň cestou někde nezhasla...
ST |
25.02.2014 - 17:13
básněnka: Taky si říkám po kom jsem :-)
|
25.02.2014 - 17:10
básněnka: Přesto není znavený...občas se ale zdá být slepý...nebo... my jsme ti nevidoucí?
|
25.02.2014 - 16:45
zenge: Chvála tobě;-) st
|
25.02.2014 - 15:35
enigman: v kmeni rodu...
|
25.02.2014 - 15:12
Psavec: Rádi předáváme, když máme komu, ST.
|
25.02.2014 - 15:10
Psavec: Dobrý, ST.
|
25.02.2014 - 13:53
HANKA: ST.
|


