René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
13.03.2014 - 18:59
Monysek24: Veliké ST...:)
13.03.2014 - 10:47
E.T.Jane: ..každý něco udělat.. ten kdo neví, alespoň se na lidi kolem usmívat :)
Úžasně napsaný **
13.03.2014 - 09:25
J.F.Julián: romantika
st
12.03.2014 - 23:33
Maryje...: Nenápadné,ale důležité-koncové světlo vlaku-ST
12.03.2014 - 21:26
básněnka: mám obrázky podléšek a sněženek
a sněhu u nich není
možná je to tím
že pro včely jsou potěšení...
12.03.2014 - 19:37
Lilith: a o tom to všechno je... :-)
ST
12.03.2014 - 13:20
zelená víla: jojo čímkoli...
12.03.2014 - 11:49
voslik: Přesně tak. Jen občas je někdo línej myslet a dívat se kolem sebe :)
12.03.2014 - 10:40
labuť: Máš pravdu, letošní jarní probouzení je takové zvláštní...
12.03.2014 - 09:15
12.03.2014 - 01:15
Psavec: Jaro připlavalo i k nám, ST.
11.03.2014 - 22:55
Maryje...: Jarní ST :)
11.03.2014 - 21:59
valerie: je to kraj mého muže, i já to tam miluji a strašně ráda se dívám na pár fotek, kde po loukách kolem Sázavy jsou rozprostřeny rozlámané kry, běháme tam s dětmi, vypadá to jako nějaká neznámá pohádková ledová krajina, teď jsi mi to připomněl, díky, ST
11.03.2014 - 20:30
11.03.2014 - 20:19
detektor: ST...za vzpomínky na Sázavu...
11.03.2014 - 18:20
11.03.2014 - 18:13
michael: Tahle mini zasvítila
11.03.2014 - 18:01
HANKA: Jaro je tady a já ho miluji ST..:-))
11.03.2014 - 17:23
zenge: tvá báseň od Zruče
má pevné obruče
skoro jak od Bezruče;-)
ST
11.03.2014 - 17:23
Kajuta: P.O.E.T.C.K.É. .)
1 ... 437|438|439|440|441|442|443|444|445 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku