René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.03.2014 - 08:17
b.e.a.t.a: Pěkné zasnění se. ST
|
21.03.2014 - 08:15
b.e.a.t.a: Když zvony zvoní,různé myšlenky se mi v hlavě honí.
(bydlím u kostela-je to rachot) pěkná básnička ST |
20.03.2014 - 19:34
Guanti Rosi: Krása ST. :O)
|
20.03.2014 - 18:51
krizekkk: Na to musí být cit, takhle to chtít. (Napsat) ST
|
20.03.2014 - 18:38
já.x.ty.y.: SUPER - sakum pikum ST i holkám
|
20.03.2014 - 18:36
HANKA: Nádhera..ST,včetně komentářů...:-)
|
20.03.2014 - 18:31
René Vulkán: Lota: Bastet:
lepší pár holubů ve zvonici a metr guana než propána dostat zvonem po palici |
20.03.2014 - 17:30
|
20.03.2014 - 16:37
Bastet: Ba, není to vždycky
jen pohled romantický - zkoušela jsem jednou k nebi oči zvednout už ti neudělám Duch nesvatý holub pustil cosi dolů mně doprostřed čela.... Z toho - mimo jiné - poučení plyne: naslouchávej zvonům když jsi uvnitř klek neb pod střechou dómu nehrozí ti flek... |
20.03.2014 - 16:19
Lota: .
vpletu se do hovoru jednou jsem byla ve zvonici a měla jsem pocit, že dostala jsem se do hororu bylo tam po půl metru peří a nespočitatelně holubů :-/ |
20.03.2014 - 15:07
|
20.03.2014 - 13:43
Bastet: A vlétnou jako nic
do snů i do zvonic poselství křehká ptačí zvonit prý nepostačí a pyšně hledět z výše ...nejvíc je třeba slyšet... |
20.03.2014 - 12:09
Květka Š.: ST..|:-)
|
20.03.2014 - 11:17
labuť: Vzletná jarní melodie... :-)
|
20.03.2014 - 09:51
René Vulkán: Lota: však to taky píšu výhradně pro tebe
:-) |
20.03.2014 - 09:49
|
20.03.2014 - 09:48
vavaoko: ST
|
20.03.2014 - 09:09
Noc17: .nadhere vzpominkova :-)
|
20.03.2014 - 08:53
labuť: Nemusím se nikam vracet, jsem stále doma... jen maminka už tu není...
|
19.03.2014 - 16:34
HANKA: ..ST.:-))
|


