René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.03.2014 - 11:56
René Vulkán: krizekkk:
to dá rozum, přeméšlím, né? |
23.03.2014 - 09:23
vavaoko: ST
|
23.03.2014 - 00:01
Maryje...: Zvonky zvoní ,jaro je tu * * * ST
|
22.03.2014 - 23:55
Maryje...: Beru na vědomí :)). ST
|
22.03.2014 - 18:50
Květka Š.: ST))
|
22.03.2014 - 18:08
HANKA: Smutná,přesmutná.. ST ..:-))
|
22.03.2014 - 18:03
labuť: :-))
|
22.03.2014 - 17:26
krizekkk: Kdes na tem bel? :-) ST
|
22.03.2014 - 17:08
jc senior: pré to béval tenrát fofr
kdo mokré byl, je vysušené Švarcava dyž byla lotr nedávali bacha, že né..? * |
22.03.2014 - 16:27
Guanti Rosi: Jo smutná, šíleně smutná. Až jsem se z toho rozplakala. Čert ví proč, že když jsem si zase sundala ruce z obličeje, hrál na něm pobavený úsměv. Hm hm hm. Taková nevšední dvojakost. Jenže já si ráda hraju na blázna. :oD ST i za super hantec kemo.
|
22.03.2014 - 16:26
básněnka: já bech taky vobčas ráda, abe to se mnó někdo myslel špatně:-)
|
22.03.2014 - 15:52
René Vulkán: básněnka: jo, jo, prolaps mitrální chlopně u manželky ... to byl důvod, proč jsme nešli do pátýho miminka
|
22.03.2014 - 15:36
|
22.03.2014 - 01:15
Psavec: Paráda, ST.
|
21.03.2014 - 21:39
whiolet: je to něco jiného než co jsem od tebe kdy četla a přesto jedno z nejlepších, za st
|
21.03.2014 - 19:40
jc senior: zvony pohrají si s jarem
střbrem cinknou o amfóru ozvěna jde za kočárem v notách měj se na pozoru !! |
21.03.2014 - 18:07
svetlana astachova: ST. Milé, výSTižné, četla bych dále, ale je krátká.Škoda.
|
21.03.2014 - 15:05
Pevya: Krásné verše, co mi jemně přivály vzpomínky.. Děkuju za ten pocit..
|
21.03.2014 - 10:35
enigman: co zaslechne poví...
|
21.03.2014 - 10:21
J.F.Julián: hezké st
|


