René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
23.03.2014 - 11:56
René Vulkán: krizekkk:
to dá rozum, přeméšlím, né?
23.03.2014 - 09:23
23.03.2014 - 00:01
Maryje...: Zvonky zvoní ,jaro je tu * * * ST
22.03.2014 - 23:55
Maryje...: Beru na vědomí :)). ST
22.03.2014 - 18:50
22.03.2014 - 18:08
HANKA: Smutná,přesmutná.. ST ..:-))
22.03.2014 - 18:03
labuť: :-))
22.03.2014 - 17:26
krizekkk: Kdes na tem bel? :-) ST
22.03.2014 - 17:08
jc senior: pré to béval tenrát fofr
kdo mokré byl, je vysušené
Švarcava dyž byla lotr
nedávali bacha, že né..?
*
22.03.2014 - 16:27
Guanti Rosi: Jo smutná, šíleně smutná. Až jsem se z toho rozplakala. Čert ví proč, že když jsem si zase sundala ruce z obličeje, hrál na něm pobavený úsměv. Hm hm hm. Taková nevšední dvojakost. Jenže já si ráda hraju na blázna. :oD ST i za super hantec kemo.
22.03.2014 - 16:26
básněnka: já bech taky vobčas ráda, abe to se mnó někdo myslel špatně:-)
22.03.2014 - 15:52
René Vulkán: básněnka: jo, jo, prolaps mitrální chlopně u manželky ... to byl důvod, proč jsme nešli do pátýho miminka
22.03.2014 - 15:36
básněnka: mám prej srdce
jako zvon
prolaps chlopní
jen není z kovu

ale člověčí zná noty...
22.03.2014 - 01:15
Psavec: Paráda, ST.
21.03.2014 - 21:39
whiolet: je to něco jiného než co jsem od tebe kdy četla a přesto jedno z nejlepších, za st
21.03.2014 - 19:40
jc senior: zvony pohrají si s jarem
střbrem cinknou o amfóru
ozvěna jde za kočárem
v notách měj se na pozoru
!!
21.03.2014 - 18:07
svetlana astachova: ST. Milé, výSTižné, četla bych dále, ale je krátká.Škoda.
21.03.2014 - 15:05
Pevya: Krásné verše, co mi jemně přivály vzpomínky.. Děkuju za ten pocit..
21.03.2014 - 10:35
enigman: co zaslechne poví...
21.03.2014 - 10:21
J.F.Julián: hezké st
1 ... 433|434|435|436|437|438|439|440|441 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku