René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.03.2014 - 11:20
vavaoko: ST
|
26.03.2014 - 11:05
|
25.03.2014 - 18:46
zenge: krása obyčejnoSTi!
|
25.03.2014 - 09:42
churry: vystihující zkratka
|
25.03.2014 - 08:56
vavaoko: ST
|
24.03.2014 - 21:40
René Vulkán: Lilith: máš recht
|
24.03.2014 - 21:18
Lilith: přeméšlíš co si a kém budeš... mumia pšedce ;-)
ST |
24.03.2014 - 19:05
krizekkk: Jednoduché a jasné jako facka. A má to oči. ST
Jako od našich velikánů. |
24.03.2014 - 18:15
Jana M.: Posté a stejně to neomrzí, že?
|
24.03.2014 - 15:18
labuť: Skvěle!
|
24.03.2014 - 15:17
HANKA: Ušlechtilá..ST:-))
|
24.03.2014 - 14:02
Hazentla: :D špica až mě z toho jebe v řepě :)
(na rozdíl od některých výše uvedených... mi přijde docela veselá) |
24.03.2014 - 13:56
René Vulkán: enigman: třeba jezírko s vodotryskem si je navlékne
|
24.03.2014 - 13:17
valerie: víc slov použiji když ti napíši jak báseň voní, jak je obrazotvorná a kolik myšlenek a vzpomínek vyvolá, báječné ;-) ST
|
24.03.2014 - 13:11
enigman: asi si sundám kapuci...
|
24.03.2014 - 12:51
Květka Š.: ST...
|
24.03.2014 - 12:37
enigman: kdo si jej navlékne?...
|
23.03.2014 - 18:44
krizekkk: René Vulkán: O tem já nepochybuju...:-)
|
23.03.2014 - 16:30
svetlana astachova: Děsivě krásná, když si to člověk předSTaví. ..byli jsme to, co jste teď vy....
|
23.03.2014 - 14:43
já.x.ty.y.: No poučné je to :-) ST
|


