René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.03.2014 - 17:30
básněnka: ježíšku na křížku...až tak drobně...hlavně když malinko zdobně
|
27.03.2014 - 17:29
jc senior: marš - nemarš je správná chvíle
otvírá se vinárna víš, jak se tvářím provinile když se zdržím do rána * |
27.03.2014 - 16:50
jc senior: Přírodní filozofie, melancholie, nostalgie...
Příjemný koktejl! * |
27.03.2014 - 12:09
s.e.n: Krásná miniaturka.Hodně vypovídá.
|
27.03.2014 - 11:26
Kajuta: mně voní i vzpomínkami, když jsem chodil jako malý sběrač s dědou na lipový květ.. :) ST
|
27.03.2014 - 08:06
churry: Povedená...ušeptaná...platící...
|
26.03.2014 - 22:49
svetlana astachova: ST. A já myslím na šípkovou Růženku ... a spala a spala....dobrou noc.
|
26.03.2014 - 22:24
jita.1965: Nevím, jestli jsou to zrovna evangelní trylky, ale u našeho okna řvou ptáci každý den od božího rána. jestli to nebude ten rozmnožovací pud..
Ne, vážně, krásně poetická miniatura! |
26.03.2014 - 22:17
jita.1965: Manulál bude fajn, ale při tom, kolik je ve Svratce vody teď, nevím, jestli to nebude plýtvání papírem :-))
Superbásňa a Superhantec! |
26.03.2014 - 22:13
jita.1965: .. a zavoní po medu!
ST! |
26.03.2014 - 22:07
jita.1965: Parádní!
ST! |
26.03.2014 - 20:38
Slávka: K téhleté básence se moc ráda vracím*
|
26.03.2014 - 19:05
krizekkk: Nahej v trní... :)
|
26.03.2014 - 18:52
zenge: vím jak bolí projet keř šípku na lyžích ;-)
ST |
26.03.2014 - 17:53
|
26.03.2014 - 17:28
Riu: Moc krásná miniaturka. Hned jak se setmí, tlesknu si!:D
|
26.03.2014 - 17:27
Riu: Zajímavý to bylo, i smutný, ale taky pravdivý! Na Kapucíny jsem se taky byla kdysi podívat!:)
|
26.03.2014 - 14:17
Guanti Rosi: Básník se chce asi státi jehelníčkem pro trny divokých růží. Měl by si dát pozor na citlivou kůži. :oD Néé. Je moc krásná a jemně vášní. ST :O)
|
26.03.2014 - 13:00
Jana M.: Hezky ...
|
26.03.2014 - 11:21
HANKA: Tvá báseň hladí,děkuji Ti za ni..ST.-)
|


