René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
01.04.2014 - 17:52
Guanti Rosi: Jsem ráda, že tě zase čtu. Ten poslední řádek je někdy ta nejlepší rada. Dobré člověče i terapeute. :oD ST a zdravím. :O)
01.04.2014 - 17:39
René Vulkán: Jana M.:
já su totiž velké (stotřicetikolové) sympaťák
:-)
01.04.2014 - 17:33
René Vulkán: Kajuta: a kdyby jich bylo málo, klidně se stav ... to neňý puobuém, Uďo
:-)
01.04.2014 - 17:25
HANKA: ST s úsměvem.:-)
01.04.2014 - 17:17
Kajuta: Našel jsem v tom víc než pár dobrých rad. :) ST
01.04.2014 - 17:17
Jana M.: I terapeut je jenom člověk.
Sympatické.
30.03.2014 - 22:38
labuť: ST!
30.03.2014 - 22:22
labuť: Nitro básníka je hlubina neprobádaná ani jím samým... Hodně dobře!
29.03.2014 - 16:42
Riu: Milá miniaturka.:) Lípy jsou moje nejoblíbenější stromy.:) ST!:)
29.03.2014 - 01:36
Psavec: hezoučká, ST.
29.03.2014 - 01:34
Psavec: Za ST.
28.03.2014 - 11:41
enigman: jdu se přeměnit na krajíc chleba třeba mě namaže...
28.03.2014 - 10:18
27.03.2014 - 22:54
Lota: .
tu slova se kladou
pokorně a prostě
a nutí mě zeptat se
Odkud že pane jste
a kdo jSTe ...
;)
27.03.2014 - 21:19
matousekKkrejca: ode mě máš ST
27.03.2014 - 21:06
Guanti Rosi: Mini, ale šibalská. Je znát, že už nám hezky hřeje a řozehřívá, po ledech ani památka. ST :O)
27.03.2014 - 19:10
krizekkk: Možná neztemněn, ale možná taky trochu opálen sluníčkem... :-) ST
27.03.2014 - 18:26
Bastet: ba, zůstal jsi neztemněný
drobně
ze mě
mží v tvé zemi

jasně září z tebe

pohnulo se
nebe
27.03.2014 - 18:18
HANKA: Úsměv a ST.:-)
27.03.2014 - 17:41
René Vulkán: to víš, Álojs, je krýze ...

šetřím inkoustem
1 ... 430|431|432|433|434|435|436|437|438 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku