René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.04.2014 - 17:52
Guanti Rosi: Jsem ráda, že tě zase čtu. Ten poslední řádek je někdy ta nejlepší rada. Dobré člověče i terapeute. :oD ST a zdravím. :O)
|
01.04.2014 - 17:39
|
01.04.2014 - 17:33
René Vulkán: Kajuta: a kdyby jich bylo málo, klidně se stav ... to neňý puobuém, Uďo
:-) |
01.04.2014 - 17:25
HANKA: ST s úsměvem.:-)
|
01.04.2014 - 17:17
Kajuta: Našel jsem v tom víc než pár dobrých rad. :) ST
|
01.04.2014 - 17:17
Jana M.: I terapeut je jenom člověk.
Sympatické. |
30.03.2014 - 22:38
labuť: ST!
|
30.03.2014 - 22:22
labuť: Nitro básníka je hlubina neprobádaná ani jím samým... Hodně dobře!
|
29.03.2014 - 16:42
Riu: Milá miniaturka.:) Lípy jsou moje nejoblíbenější stromy.:) ST!:)
|
29.03.2014 - 01:36
Psavec: hezoučká, ST.
|
29.03.2014 - 01:34
Psavec: Za ST.
|
28.03.2014 - 11:41
enigman: jdu se přeměnit na krajíc chleba třeba mě namaže...
|
28.03.2014 - 10:18
vavaoko: ST
|
27.03.2014 - 22:54
Lota: .
tu slova se kladou pokorně a prostě a nutí mě zeptat se Odkud že pane jste a kdo jSTe ... ;) |
27.03.2014 - 21:19
matousekKkrejca: ode mě máš ST
|
27.03.2014 - 21:06
Guanti Rosi: Mini, ale šibalská. Je znát, že už nám hezky hřeje a řozehřívá, po ledech ani památka. ST :O)
|
27.03.2014 - 19:10
krizekkk: Možná neztemněn, ale možná taky trochu opálen sluníčkem... :-) ST
|
27.03.2014 - 18:26
|
27.03.2014 - 18:18
HANKA: Úsměv a ST.:-)
|
27.03.2014 - 17:41
|


