René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.06.2014 - 00:39
básněnka: stále znova schází kdo už není...
|
06.06.2014 - 09:37
vavaoko: ST
|
06.06.2014 - 08:23
René Vulkán: Mbonita: sám jsem si Bíšu taky připomněl
|
05.06.2014 - 22:29
|
05.06.2014 - 22:22
Maryje...: ST* *
|
05.06.2014 - 22:20
Bára: ST:))
|
05.06.2014 - 21:26
Mbonita: připomněl jsi mi Tonyho Bíšu...
|
05.06.2014 - 21:02
Lilith: Vetchým básníkům s nadáním z rozstřesených slov vytvořit skvost... ST*
|
05.06.2014 - 20:53
HANKA: Vzácná myšlenka..ST
|
05.06.2014 - 19:26
krizekkk: Nic si z toho nedělej, mě už taky ty plky nudí, dokonce i ty mé, ale jednou... Asi zase budu muset začít básně žít. ,)
|
05.06.2014 - 17:50
matousekKkrejca: Krásná - básně o které píšeš mají největší cenu ST
|
05.06.2014 - 16:38
|
05.06.2014 - 16:18
Květka Š.: ST...
|
05.06.2014 - 12:01
j.m.: Svědomím svým sám sebe vyslýchat a ptát se,co jsem to já vlastně za případ.
|
05.06.2014 - 11:07
jc senior: ...bažinou svědomí se brodíme neustále!
* |
05.06.2014 - 10:52
|
05.06.2014 - 09:43
Kapka: ST
|
04.06.2014 - 15:30
René Vulkán: zvířenka: nic moc by se nestalo, pokud v bažině není moc plynu, funguje zákon jdnoho koupajícího se Řeka a ten zakáže utopit se v té bažině
|
04.06.2014 - 15:28
zvířenka: Myslíte že i bludičky můžou zabloudit?
A co když se člověk ráno probudí v bažině? |
04.06.2014 - 12:49
René Vulkán: Siorak: mívám to při usínání taky tak, mám na to prostor, usínám dlouho
|


