René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.07.2014 - 22:56
|
01.07.2014 - 11:53
ttragelaf: .. uffffff
|
29.06.2014 - 09:18
Jana M.: Čistokrevná krása.
ST |
26.06.2014 - 21:07
|
26.06.2014 - 19:08
krizekkk: Tvůj krásný STandard, pane kolego. ,)
|
26.06.2014 - 11:57
Květka Š.: :)..ST..
|
26.06.2014 - 08:45
jc senior: snad jsem ten strom s láskou zasazený
co ptactvu vyrost k švitořivýn hrám strom s duší muže, vůní vlasů ženy kde kůra vypráví náš monogram * |
25.06.2014 - 22:32
|
25.06.2014 - 21:56
básněnka: Zas stouply ti větve do hlavy a u splavu šuměl čas, Šrámek je Šrámek ...ty Vulkán zas;-)
|
25.06.2014 - 16:37
vavaoko: ST
|
25.06.2014 - 14:45
valerie: to ne, takové sny neodhánějme, líbí se mi ST
|
24.06.2014 - 14:09
E.T.Jane: Když obava o druhého kreslí smutky
na tvou tvář To,že byť nevědom jsi oporou a skutky s ní.. říkáš jí - to dáš, to zvládneš, ty na to máš Opora,víra, pochopení, toť polovina úspěchu k uzdravení :) ** |
17.06.2014 - 19:25
|
17.06.2014 - 19:24
Veru: Vubec ne rikankovita, originalne podana je!
|
15.06.2014 - 16:27
myšlenka pouhá: ... taky mívám pocit, že jsem překročila bludný kořen... ST
|
15.06.2014 - 15:12
René Vulkán: Bára: dík za komentář, ale moc si mě andělsky nemaluj, kolikrát su pěknej blbec :-)
|
15.06.2014 - 10:02
jc senior: ...už jen vyslechnout je mnohdy těžká služba a velká pomoc, hodna obdivu a uznání.
* |
15.06.2014 - 10:01
Bára: Jsi andělský terapeut. Taky bych potřebovala terapeuta .....ne na uši, ale na duši. Líbí.)))
|
15.06.2014 - 00:27
Kapka: ST
|
14.06.2014 - 21:47
zelená víla: ať je brzy lépe a obdivuhodné!!
|


