René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
02.07.2014 - 22:56
s.e.n: Přejme štěstí stromu
bylo by to hezké
kdyby rostl
u každého domu.
01.07.2014 - 11:53
ttragelaf: .. uffffff
29.06.2014 - 09:18
Jana M.: Čistokrevná krása.
ST
26.06.2014 - 21:07
Lilith: Sedím na větvi a udiveně jen pozoruji... ;-)
ležím dokořán... to je pěkný :-)
ST
26.06.2014 - 19:08
krizekkk: Tvůj krásný STandard, pane kolego. ,)
26.06.2014 - 11:57
Květka Š.: :)..ST..
26.06.2014 - 08:45
jc senior: snad jsem ten strom s láskou zasazený
co ptactvu vyrost k švitořivýn hrám
strom s duší muže, vůní vlasů ženy
kde kůra vypráví náš monogram
*
25.06.2014 - 22:32
René Vulkán: básněnka:
lepší s větvemi
v hlavě žíti
než parohy
na hlavě míti
25.06.2014 - 21:56
básněnka: Zas stouply ti větve do hlavy a u splavu šuměl čas, Šrámek je Šrámek ...ty Vulkán zas;-)
25.06.2014 - 16:37
25.06.2014 - 14:45
valerie: to ne, takové sny neodhánějme, líbí se mi ST
24.06.2014 - 14:09
E.T.Jane: Když obava o druhého kreslí smutky
na tvou tvář
To,že byť nevědom jsi oporou a skutky
s ní.. říkáš jí - to dáš, to zvládneš,
ty na to máš
Opora,víra, pochopení,
toť polovina úspěchu k uzdravení :) **
17.06.2014 - 19:25
Veru: Sahá mi do svědomí
co je
-anebo není?

Každopádně líbí se mi.
17.06.2014 - 19:24
Veru: Vubec ne rikankovita, originalne podana je!
15.06.2014 - 16:27
myšlenka pouhá: ... taky mívám pocit, že jsem překročila bludný kořen... ST
15.06.2014 - 15:12
René Vulkán: Bára: dík za komentář, ale moc si mě andělsky nemaluj, kolikrát su pěknej blbec :-)
15.06.2014 - 10:02
jc senior: ...už jen vyslechnout je mnohdy těžká služba a velká pomoc, hodna obdivu a uznání.
*
15.06.2014 - 10:01
Bára: Jsi andělský terapeut. Taky bych potřebovala terapeuta .....ne na uši, ale na duši. Líbí.)))
15.06.2014 - 00:27
Kapka: ST
14.06.2014 - 21:47
zelená víla: ať je brzy lépe a obdivuhodné!!
1 ... 411|412|413|414|415|416|417|418|419 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku