René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.06.2014 - 11:00
Siorak: Podle názvu mě napadlo, že je to o něčem jiném. Znám lidi, kterým v hlavě probíhá permanentní soud všeho a všech včetně jich samých. Musí to být těžký život, řekl bych.
Aler toto je spíše o meditaci, ta je zdravá. :-) Také to míváš, že někdy nemůžeš v noci zabrat a myšlenky se honí hlavou? |
03.06.2014 - 21:42
Lilith: Někdy je to těžké..
ST |
03.06.2014 - 21:40
HANKA: Třináctou komnatu má asi každý a svědomí též umí hryzat..ST
|
03.06.2014 - 20:55
|
03.06.2014 - 20:32
myšlenka pouhá: ... ST
|
03.06.2014 - 19:28
krizekkk: Chlape, nejsi necita, to se počítá, máš dva body do sbírky. Od Jirky. ,)
|
03.06.2014 - 19:10
sailorr: Souhlasně mručím s čubíkem, jen to - být něco- to jsme ve škole nebrali, nebo jsem to už zapomněl. Do bažin vedou bludičky, myslím, úplněk ne. a.j.
|
03.06.2014 - 12:09
detektor: ST
|
03.06.2014 - 09:41
Maryje...: .....zrádná rozcestí
svedou i na zceSTí ツ |
03.06.2014 - 09:25
vavaoko: Kam? Uvidíš sám. ST
|
03.06.2014 - 07:58
René Vulkán: no teda, Čubíku
dík za silnou invenci |
03.06.2014 - 07:09
básněnka: V těch nocích, co halí genem a sám sobě jsi halogenem, v těch co ubírají spaní, v těch bolí ledaco...i svědomí...
|
02.06.2014 - 23:32
čubík: Vyslýchám se
zatím marně ale jednou promluvím vím, kde mám nejcitlivější místa a ta si nechávám na konec jako třešničku na dortíku soukromého práva útrpného řeknu na sebe i to, co bych si nikdy normálně nepřiznal a pak budu mít konečně v duši nekonečný klid... |
02.06.2014 - 23:16
valerie: To právě někdy nevíme, až čas ukáže, ST
|
02.06.2014 - 23:04
CULIKATA: Raději z nich...
|
02.06.2014 - 08:03
jc senior: zavrtá se v podvědomí
než skutek dobrý spíše zlý neblahé jsou mysli zlomy s ohledem, zda prší-li * |
01.06.2014 - 18:39
Bára: Žiju tak, abych nikomu neublížila a měla čisté svědomí. ST:)
|
01.06.2014 - 13:39
|
01.06.2014 - 13:20
Lilith: Svědomí i podvědomí, dva tajemné prostory... občas si s nimi nevíme rady...
ST |
01.06.2014 - 12:39
Ctirad Justus: má svůj rozměr ve své číši a jen tak se neutiší, tajemné zátiší...
CJ |


