René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
04.06.2014 - 11:00
Siorak: Podle názvu mě napadlo, že je to o něčem jiném. Znám lidi, kterým v hlavě probíhá permanentní soud všeho a všech včetně jich samých. Musí to být těžký život, řekl bych.
Aler toto je spíše o meditaci, ta je zdravá. :-) Také to míváš, že někdy nemůžeš v noci zabrat a myšlenky se honí hlavou?
03.06.2014 - 21:42
Lilith: Někdy je to těžké..
ST
03.06.2014 - 21:40
HANKA: Třináctou komnatu má asi každý a svědomí též umí hryzat..ST
03.06.2014 - 20:55
zenge: mé noční rozhovory
se sebou
vždycky mne seberou;-)
ST
03.06.2014 - 20:32
03.06.2014 - 19:28
krizekkk: Chlape, nejsi necita, to se počítá, máš dva body do sbírky. Od Jirky. ,)
03.06.2014 - 19:10
sailorr: Souhlasně mručím s čubíkem, jen to - být něco- to jsme ve škole nebrali, nebo jsem to už zapomněl. Do bažin vedou bludičky, myslím, úplněk ne. a.j.
03.06.2014 - 12:09
03.06.2014 - 09:41
Maryje...: .....zrádná rozcestí
svedou i na zceSTí ツ
03.06.2014 - 09:25
vavaoko: Kam? Uvidíš sám. ST
03.06.2014 - 07:58
René Vulkán: no teda, Čubíku
dík za silnou invenci
03.06.2014 - 07:09
básněnka: V těch nocích, co halí genem a sám sobě jsi halogenem, v těch co ubírají spaní, v těch bolí ledaco...i svědomí...
02.06.2014 - 23:32
čubík: Vyslýchám se
zatím marně
ale jednou promluvím

vím, kde mám nejcitlivější místa
a ta si nechávám na konec
jako třešničku
na dortíku
soukromého práva útrpného

řeknu na sebe i to, co bych si nikdy normálně nepřiznal
a pak budu mít konečně v duši
nekonečný klid...
02.06.2014 - 23:16
valerie: To právě někdy nevíme, až čas ukáže, ST
02.06.2014 - 23:04
CULIKATA: Raději z nich...
02.06.2014 - 08:03
jc senior: zavrtá se v podvědomí
než skutek dobrý spíše zlý
neblahé jsou mysli zlomy
s ohledem, zda prší-li
*
01.06.2014 - 18:39
Bára: Žiju tak, abych nikomu neublížila a měla čisté svědomí. ST:)
01.06.2014 - 13:39
Lota: .
Snažil jsem se podplatit svědomí, mělo však velké podavky.
(Karel Poláček)
.
01.06.2014 - 13:20
Lilith: Svědomí i podvědomí, dva tajemné prostory... občas si s nimi nevíme rady...
ST
01.06.2014 - 12:39
Ctirad Justus: má svůj rozměr ve své číši a jen tak se neutiší, tajemné zátiší...
CJ
1 ... 415|416|417|418|419|420|421|422|423 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku