René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.06.2014 - 18:40
|
14.06.2014 - 11:36
Kajuta: Silné... ST
|
14.06.2014 - 10:36
valerie: líbí se mi ta lidskoST, kterou z ní vnímám, lidskost přesahující povinnost a profesionalitu
|
14.06.2014 - 09:41
vavaoko: Bude líp. A ST
|
14.06.2014 - 00:04
Guanti Rosi: René Vulkán: Přeju ti aby se past otevřela a nový vzduch přivanul příznivé řešení. Hezké blížící se prázdniny, ať máš prázdniny, protože i andělé potřebují někdy odpočívat, jinak jich bude čím dál míň a jejich práci začnou vykonávat poštovní holubi. A uznej, holub sice doručí depeši, zprávu či dopis, uletí a ujde mnoho kilometrů a většinou neztratí směr k domovu, ale láhev alkoholikovi vrkáním nerozmluví. Zdar a sílu obře, měj se zase dobře. :O) ST
|
13.06.2014 - 20:15
Verena: A sakra....
|
13.06.2014 - 19:52
krizekkk: U mě dobrý. ST. Život je takovej a jinej nebude... Tři ségry.
|
13.06.2014 - 18:25
René Vulkán: Lilith: no a navíc pravda, cítím se v jednom případu v pasti
|
13.06.2014 - 18:23
Lilith: Uf... to je tedy opravdu síla...
ST |
13.06.2014 - 18:16
básněnka: tak tohle má grády
|
13.06.2014 - 18:13
zenge: taky mi bolí ucho už půl roku
ani babský rady nepomáhaj;-) |
12.06.2014 - 09:15
jc senior: ...a první budou posledními!
* |
11.06.2014 - 20:39
básněnka: úzkost neznám..zatím
|
11.06.2014 - 20:20
básněnka: Velkej třesk...
|
11.06.2014 - 19:54
|
11.06.2014 - 09:38
vavaoko: ST
|
10.06.2014 - 23:20
Kapka: Líbí, ST
|
10.06.2014 - 23:15
Kajuta: luxusní říkanka. :) ST
|
10.06.2014 - 23:14
Milena: Svatá noc přináší k nám smrtelníkům velkou naději.
ST |
10.06.2014 - 22:49
Květka Š.: :-))..ST..
|


