René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
20.05.2014 - 18:31
Lilith: Otázky k zamyšlení...
ST
20.05.2014 - 10:04
René Vulkán: Siorak: dík za mohutnou energie tvého komentáře
20.05.2014 - 09:52
Ardina: I ode mne ST.
19.05.2014 - 20:23
Maryje...: Tobě i komentům - ST
19.05.2014 - 19:53
HANKA: Nic na tomto světě se nemění, vše už tady bylo a bude znovu..ST a záložka včetně moudrých komentářů:-))
19.05.2014 - 19:05
krizekkk: Seru na ně!
19.05.2014 - 17:57
Lota: .
dal jsi popud k filozofování
.
z každého komentáře se dá vybrat velké moudro
.
vím jen jedno
i přes veliká lidská utrpení
je člověk nepoučitelný
.
nechápu to
.
Tobě ST veliké
19.05.2014 - 17:27
zenge: Sio to napsal za mne;-)
ST
19.05.2014 - 12:53
Guanti Rosi: Bůh, Ježíš, Jidáš, ďábel i obyčejný pastýř je v každém z nás. Je jen na každém z nás čemu se sami rozhodneme věřit. Pokud spoléháme na to, že všechno vyřeší někdo nad námi a za nás, tvoříme si špatnou společnost sami. ST
19.05.2014 - 12:51
nejsembásník: ST Tobě i Siorakovi
19.05.2014 - 10:52
zvířenka: Snad kdyby kandidoval Pánbů....

Možná, že je celá ta přehlídka zbrusu stejných keců jen poňouk k tomu, abychom víc než bludům ostatních začali věřit pouze sobě.
19.05.2014 - 10:20
vavaoko: Mám jen ST
19.05.2014 - 10:17
Siorak: Dnešní svět je hitparádou zklamané víry.
Lidé tak moc chtějí věřit ve spravedlnost.
Ale mají špatné pastýře.
Čím více iluze se jim dostane, tím horší jsou jejich činy.
Neučí je, že spravedlnost vyžaduje oběti.
Propagují svobodu užívat pohodlí těla i mozku.
Také tomu podléhám, síly docházejí.
Války vnitřní mají za následek války vnější.
Duše volají zoufale o pomoc, ale dostávají klam.
Pokud někde je ďábel, tak se určitě chechtá.
Nejspíše je v každém z nás. A jen vzácní jedinci jej dokáží porazit. My ostatní pomoc potřebujeme.
Skutečnou pomoc.
19.05.2014 - 08:55
jc senior: jsme diváci i křížovaní
zlo světa se nemění
k té hostině nejsme zváni
a všichni jsme Šimoni
*
17.05.2014 - 22:20
TetaKazi: sedím, slzím, přitom cítím v očích jiskřičky a je mi krásno na duši... myslím, že se zítra půjdu podívat po nějaký pěkný louži (já si ty zablácený tenisky občas dopřeju i teď... ;-) )
16.05.2014 - 19:51
jc senior: Ty situace jsem prožil taky,
nenapsal, bohužel...
*
16.05.2014 - 19:48
krizekkk: Mokrý botky... Mokro v hlavince... dětství... st
16.05.2014 - 10:08
16.05.2014 - 07:43
Maryje...: Duhová cesta do dětství...moc pěkná ST ツ
16.05.2014 - 05:18
jitka.svobodova: pěkně napsané......ST
1 ... 418|419|420|421|422|423|424|425|426 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku