René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.06.2014 - 21:34
valerie: je těžké psát tohle téma neprofláknutě, povedlo se ST
|
10.06.2014 - 21:11
Lilith: Kráása .... ST
|
10.06.2014 - 21:00
Bára: ST:))
|
10.06.2014 - 19:33
krizekkk: Roztřeskls to. ,)
|
10.06.2014 - 18:47
HANKA: Je povedená,velmi..ST
|
10.06.2014 - 18:15
matousekKkrejca: skvělá a zaslouží založit ST
|
09.06.2014 - 23:29
Lilith: Úzkost bolí...
ST |
09.06.2014 - 22:05
Bára: ÚzkoSTlivě střežím svou úzkoST.Líbí.
|
09.06.2014 - 21:24
Mbonita: sklepní síň s jedinou svící a vodou na ní kapající..
kazajka temná co svírá voní z ďábelská síra... |
09.06.2014 - 19:09
|
09.06.2014 - 18:16
HANKA: Každý máme zkušenoST z úzkostí , vyjádřeno stručně a výstižně..
|
09.06.2014 - 17:39
krizekkk: Víceznačné, tudíž pro mě čitelné. ,)
|
09.06.2014 - 17:34
Kapka: ST
|
09.06.2014 - 16:39
matousekKkrejca: člověk, který zažívá léta úzkost je štvancem, podlamuje to zdraví bere spánek rozvrací rodiny - nepřeju to ani nejhoršímu nepříteli ST
|
09.06.2014 - 14:44
J.F.Julián: st
|
09.06.2014 - 13:18
Siorak: Úzkost je žrout duše, peklo na zemi, které člověka zlomí.
|
09.06.2014 - 13:12
valerie: líbí se mi to, ani slůvko navíc a přesto je tu skryt skvěle poeticky vyjádřený popis úzkoSTi
|
09.06.2014 - 12:14
Kajuta: velmi nápaditě a nevšedně vyjádřeno, ač téma to není radostné...
ST |
09.06.2014 - 11:27
jc senior: Úzkost nepotopená, nevypršená, nechtěná...
* |
09.06.2014 - 10:11
vavaoko: ST
|


