René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
01.06.2014 - 12:34
krizekkk: Nalil bych Ti... st
01.06.2014 - 09:34
básněnka: svědomí, tak omílané a přesto ...tak silný protivník a nebo ne?
01.06.2014 - 09:15
vavaoko: Svědomí je někdy na obtíž. Ale bez něj bychom nebyli lidmi. ST
01.06.2014 - 09:08
zenge: někdo si svědomí ani nepřipouští;-)
ST
30.05.2014 - 07:57
Maryje...: Líbí.....Romantiky není nikdy doST.
30.05.2014 - 06:56
já.x.ty.y.: Jo pěkná. ST
29.05.2014 - 21:35
HANKA: V jednoduchoSTi je krása..:-)
29.05.2014 - 21:01
jc senior: žádné drama, raději...
*
29.05.2014 - 20:29
Lilith: každodenní, ale krásné okamžiky, poutavé nejen pro romantiky... :-)
ST
29.05.2014 - 18:49
krizekkk: Filuto... ,) ST
29.05.2014 - 16:31
zenge: vono to obyč je stejně nej;-)
ST
29.05.2014 - 16:16
Guanti Rosi: Moci tak celý den prosedět u velkého okna do zahrady. Otevřeného samozřejmě a nohama houpat z výšky, do toho přírodního obrazu. ST :O)
29.05.2014 - 12:20
nejsembásník: lehká romantika bez medu,
dílko hodné obdivu !
29.05.2014 - 10:54
René Vulkán: Lota: máš recht
29.05.2014 - 10:04
E.T.Jane: Romantika je fajn, když není příliš přeslazená. A tvoje je dokonalá. Vidím v ní sytě oranžový sluníčkový uhlík zapadat za obzor...a pak tu ospalou krajinu jak je bez něj vážně bledá a ukládá se k spánku. Krásný! **
29.05.2014 - 09:54
Lota: .
romantika
není nikdy primitivní !!!
.
29.05.2014 - 09:38
divoženka1: Maluju ST na okno
29.05.2014 - 09:37
vavaoko: A zase jeden den.. ST
29.05.2014 - 09:35
Kajuta: ST
29.05.2014 - 09:27
Kajuta: Paráda tahle zahrada. ST a záložka. Hezky vytepáno
1 ... 416|417|418|419|420|421|422|423|424 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku