René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.05.2014 - 16:47
Siorak: Také mě napadlo, proč jedno tělo a ne jedna duše ... Asi jde také o kontext.
|
26.05.2014 - 15:56
churry: ...
|
26.05.2014 - 15:12
churry: Ti, kdo k sobě patří, se nacházejí...ač leckdy za značných obětí...
|
26.05.2014 - 09:53
myšlenka pouhá: ... ST
|
25.05.2014 - 22:35
Guanti Rosi: Mě se to líbí sakum pinkl. ST :O)
|
25.05.2014 - 11:22
ttragelaf: uff
|
25.05.2014 - 08:57
vavaoko: Jednodušší jednoduší. Čeština je krásná.
Tobě ST |
25.05.2014 - 08:04
krizekkk: Jednoduší... st
|
25.05.2014 - 00:22
René Vulkán: CULIKATA: Je to výborný, dotáhni nápad a dej jej na libres
|
25.05.2014 - 00:12
CULIKATA: Líbí se mi jednoduší, jedna duše dvěma tělům sluší).Já vím, tak to není, ale mě to tak napadlo, tak jsem si zabreptala))
|
24.05.2014 - 23:27
René Vulkán: Stolenheart:
Matiční - medializovaná Matiční ulice v Ústí nad Labem, kde postavili mezi cigány a bílými zeď Pravda bez dosahu, Pravda ve výšce mraku - velmi těžké rozluštit, jestli to byl dobrý nebo špatný tah, co s tímto problémem ... U paty zdi závěj hrachu - hrách na stěnu házet - v tomto případě to znamená, že spousta lidí upozorňovala ne tento problém dávno před tím, než vygradoval, spousty let se volalo marně po krocích, které by něco řešili |
24.05.2014 - 21:06
Stolenheart: nesrozumitelná
|
23.05.2014 - 17:02
básněnka: na zeď jsi jej házel...a kdo jej kdysi sázel?
|
23.05.2014 - 11:04
E.T.Jane: Bydlí u tebe láska..a úžasně ji umíš podat (a jí se poddat) :) **
Skvělé dílo |
23.05.2014 - 10:29
vavaoko: ST
|
22.05.2014 - 19:44
Milena: Pravda v srdci... jak řekl krizekk
|
22.05.2014 - 18:47
krizekkk: Zdi tady byly, jsou a budou. BOHUŽEL...
Já mám tu svoji v sobě, ne okolo sebe. |
22.05.2014 - 14:08
valerie: ST za zamyšlení
|
22.05.2014 - 11:42
Aiurytjuel: Pravda ... ST
|
21.05.2014 - 18:52
Kajuta: tiché ST...
|


