René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
05.07.2014 - 19:04
Maryje...: Je super-ST
05.07.2014 - 10:50
05.07.2014 - 09:01
Ctirad Justus: v kvapném rytmu stihl jsem přivonět... je to život, díky
CJ
05.07.2014 - 08:55
Ardina: Úsměv i smutek zároveň, to je něco, co k člověku neodmyslitelně patří...tvoje báseň STčková.
04.07.2014 - 21:50
jc senior: ...země byla pustá
tma byla nad propastí
a duch Boží se vznášel nad vodami
*
04.07.2014 - 21:23
Jana M.: Skvělá atmosféra.
04.07.2014 - 21:00
Verena: Jé Pálava, tak to jsi na závěr MOC vylepšil :-)
04.07.2014 - 20:48
Lilith: Život, to jsou neustálé změny... i k zamyšlení
ST
04.07.2014 - 20:35
Zee: to dokončení v komentářích tomu dalo krásnou tečku :) a Pálavu miluju
04.07.2014 - 20:18
zelená víla: hmm, krásné zastavení... tohle nejsou jen slova na papíře...
04.07.2014 - 20:04
René Vulkán: Lota: já taky
04.07.2014 - 19:55
Lota: .
vidíš, a já jsem vděčná Bohu
za modrou krásu hořců
.
04.07.2014 - 19:29
básněnka: každý z nás, pokud není hloupý, přemýšlí o sobě...
04.07.2014 - 18:19
jitka.svobodova: pěkný závěr, líbí se mi...ST
04.07.2014 - 18:01
krizekkk: Nic jako koment mě nenapadlo. ST
04.07.2014 - 14:31
zvířenka: Moře se vsáklo do nás, proto pláčeme sůl.
A kdo nepláče,zkamení.
ST oblíbeným Voříškům:-)
04.07.2014 - 14:30
Květka Š.: ST..pěkný..
04.07.2014 - 13:55
HANKA: Děkuji za tu myšlenku a Bohu za to, že Jsme..ST
04.07.2014 - 12:51
nejsembásník: hořce nebo řasy,
přírodní jsou krásy ...
žádné tiché rozjímání
běhu světa nezabrání ...
02.07.2014 - 23:07
s.e.n: No, tedy, takovou mít práci-
přejdou chutě nejen k jídlu,
také na legraci.
do deprese upadneš
jakpak se z ní dostaneš.
1 ... 410|411|412|413|414|415|416|417|418 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku