René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.07.2014 - 19:04
Maryje...: Je super-ST
|
05.07.2014 - 10:50
vavaoko: ST
|
05.07.2014 - 09:01
Ctirad Justus: v kvapném rytmu stihl jsem přivonět... je to život, díky
CJ |
05.07.2014 - 08:55
Ardina: Úsměv i smutek zároveň, to je něco, co k člověku neodmyslitelně patří...tvoje báseň STčková.
|
04.07.2014 - 21:50
|
04.07.2014 - 21:23
Jana M.: Skvělá atmosféra.
|
04.07.2014 - 21:00
Verena: Jé Pálava, tak to jsi na závěr MOC vylepšil :-)
|
04.07.2014 - 20:48
Lilith: Život, to jsou neustálé změny... i k zamyšlení
ST |
04.07.2014 - 20:35
Zee: to dokončení v komentářích tomu dalo krásnou tečku :) a Pálavu miluju
|
04.07.2014 - 20:18
zelená víla: hmm, krásné zastavení... tohle nejsou jen slova na papíře...
|
04.07.2014 - 20:04
René Vulkán: Lota: já taky
|
04.07.2014 - 19:55
|
04.07.2014 - 19:29
básněnka: každý z nás, pokud není hloupý, přemýšlí o sobě...
|
04.07.2014 - 18:19
jitka.svobodova: pěkný závěr, líbí se mi...ST
|
04.07.2014 - 18:01
krizekkk: Nic jako koment mě nenapadlo. ST
|
04.07.2014 - 14:31
|
04.07.2014 - 14:30
Květka Š.: ST..pěkný..
|
04.07.2014 - 13:55
HANKA: Děkuji za tu myšlenku a Bohu za to, že Jsme..ST
|
04.07.2014 - 12:51
nejsembásník: hořce nebo řasy,
přírodní jsou krásy ... žádné tiché rozjímání běhu světa nezabrání ... |
02.07.2014 - 23:07
s.e.n: No, tedy, takovou mít práci-
přejdou chutě nejen k jídlu, také na legraci. do deprese upadneš jakpak se z ní dostaneš. |


