René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
10.07.2014 - 19:10
jc senior: to bývali jsme šohaji
kdy cestou kolem hvězd
smlouvali jsme potají
jak jednu z nich snést
*
10.07.2014 - 18:08
10.07.2014 - 11:04
Ctirad Justus: důležité je značení... pěkná ;)
CJ
10.07.2014 - 11:04
10.07.2014 - 00:24
René Vulkán: básněnka:
ne ne,
s manželkou jsme nomrzli
neoplzli, neoslzli

Stále žeru ji
ona jí mě
i v zimě
09.07.2014 - 22:24
valerie: naproSTo skvěle vyjádřené
09.07.2014 - 22:04
básněnka: trochu předčasné zdá se chvění zimy...ty asi ale nebudeš mít omrzliny?:-)
09.07.2014 - 18:42
zenge: jak poeticky hrubě krásné!
ST
09.07.2014 - 17:49
krizekkk: Kamaráde, vzpomínám si. Hezky jsi to vyjádřil. ST
09.07.2014 - 13:41
jitka.svobodova: to byl tedy zážitek...ST
09.07.2014 - 09:19
zvířenka: Nádhera!
ST.
09.07.2014 - 07:54
Bára: Jó to moře. Jsem plná dojmů.Líbí.ST.
09.07.2014 - 07:50
Bára: Já jen koukám údivem. Super.ST.
08.07.2014 - 19:42
Mbonita: i za mrazu lze chytit se srdcového provazu...
08.07.2014 - 19:29
zenge: to je tím, že jsou v zimě zmrzlé držky:-)
ST
08.07.2014 - 17:57
krizekkk: Dobrá hříčka slov i přírody. ,)
07.07.2014 - 20:41
zenge: Vše jako na začátku proměny
se do prvotního promění....
ST
06.07.2014 - 17:49
hloubavá: Modré hořce, povídám,
krásou předčí oceán. :-)
06.07.2014 - 04:21
ttragelaf: i zapomeň své hoře
zas tam bude jednou moře
05.07.2014 - 21:57
Siorak: Jj, člověk chvíli život žije
kouká, je z něj fosilie.
Pálavská rána (hlavně na podzim) jsou asi k rozjímání stvořena. Já bohužel po těch kopcích běhal se sapíkem na rameni a v plné polní. Ale stejně tam bylo krásně ...
1 ... 409|410|411|412|413|414|415|416|417 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku