René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.07.2014 - 19:10
jc senior: to bývali jsme šohaji
kdy cestou kolem hvězd smlouvali jsme potají jak jednu z nich snést * |
10.07.2014 - 18:08
matousekKkrejca: ST
|
10.07.2014 - 11:04
Ctirad Justus: důležité je značení... pěkná ;)
CJ |
10.07.2014 - 11:04
vavaoko: ST
|
10.07.2014 - 00:24
René Vulkán: básněnka:
ne ne, s manželkou jsme nomrzli neoplzli, neoslzli Stále žeru ji ona jí mě i v zimě |
09.07.2014 - 22:24
valerie: naproSTo skvěle vyjádřené
|
09.07.2014 - 22:04
básněnka: trochu předčasné zdá se chvění zimy...ty asi ale nebudeš mít omrzliny?:-)
|
09.07.2014 - 18:42
zenge: jak poeticky hrubě krásné!
ST |
09.07.2014 - 17:49
krizekkk: Kamaráde, vzpomínám si. Hezky jsi to vyjádřil. ST
|
09.07.2014 - 13:41
jitka.svobodova: to byl tedy zážitek...ST
|
09.07.2014 - 09:19
zvířenka: Nádhera!
ST. |
09.07.2014 - 07:54
Bára: Jó to moře. Jsem plná dojmů.Líbí.ST.
|
09.07.2014 - 07:50
Bára: Já jen koukám údivem. Super.ST.
|
08.07.2014 - 19:42
Mbonita: i za mrazu lze chytit se srdcového provazu...
|
08.07.2014 - 19:29
zenge: to je tím, že jsou v zimě zmrzlé držky:-)
ST |
08.07.2014 - 17:57
krizekkk: Dobrá hříčka slov i přírody. ,)
|
07.07.2014 - 20:41
|
06.07.2014 - 17:49
hloubavá: Modré hořce, povídám,
krásou předčí oceán. :-) |
06.07.2014 - 04:21
ttragelaf: i zapomeň své hoře
zas tam bude jednou moře |
05.07.2014 - 21:57
Siorak: Jj, člověk chvíli život žije
kouká, je z něj fosilie. Pálavská rána (hlavně na podzim) jsou asi k rozjímání stvořena. Já bohužel po těch kopcích běhal se sapíkem na rameni a v plné polní. Ale stejně tam bylo krásně ... |


