René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
20.07.2014 - 22:30
jc senior: Zavání mi to gemblerstvím, :o)
ale jinak myšlenkově bohaté dílo.
*
20.07.2014 - 19:44
matousekKkrejca: za tohle do Brna ST jak Brno
20.07.2014 - 17:11
Lola Black: další eSTéčko do Brna :)
20.07.2014 - 15:30
René Vulkán: krizekkk: měla tam slova - v hrobě, bráníme a pominem
20.07.2014 - 15:29
René Vulkán: měla tam slova - v hrobě, bráníme a pominem
20.07.2014 - 15:19
krizekkk: I když netuším, jak moc inspirováno paní Bastet, je to skvělé... ST
19.07.2014 - 12:30
Psavec: Zaujala, ST.
18.07.2014 - 22:51
básněnka: vodjakživa:-)
18.07.2014 - 21:22
Lilith: To je skvělý, zajímavý a tááák pravdivý... ;-)
ST*
18.07.2014 - 17:05
krizekkk: Jo, to ano, souhlasím. ST
18.07.2014 - 15:00
Kajuta: ST, nevšední zážitek i zamyšlení se
18.07.2014 - 13:49
Bastet: Sraziíš se svým stínem
když "Budiž světlo!" někdo řekne
Mít jasno, to je tuze pěkné
však nemá-li osud míti na kahánku
neberme světlu jeho stinnou stránku...
18.07.2014 - 09:54
18.07.2014 - 07:50
Bára: Zase trochu jiná.ST:))
18.07.2014 - 06:49
matousekKkrejca: další ze tvých zajímavých ST
18.07.2014 - 06:40
13.07.2014 - 09:32
Ctirad Justus: má poklona, tleskám ;)
CJ
11.07.2014 - 20:51
Lilith: Jejda, nebylo to v Občově? Kdo ten zapadákov u Příbrami zná? ;-)
ST
11.07.2014 - 20:21
Lilith: :-) ST
11.07.2014 - 11:02
churry: Silně výstižné
1 ... 408|409|410|411|412|413|414|415|416 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku