René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.07.2014 - 22:30
|
20.07.2014 - 19:44
matousekKkrejca: za tohle do Brna ST jak Brno
|
20.07.2014 - 17:11
Lola Black: další eSTéčko do Brna :)
|
20.07.2014 - 15:30
René Vulkán: krizekkk: měla tam slova - v hrobě, bráníme a pominem
|
20.07.2014 - 15:29
René Vulkán: měla tam slova - v hrobě, bráníme a pominem
|
20.07.2014 - 15:19
krizekkk: I když netuším, jak moc inspirováno paní Bastet, je to skvělé... ST
|
19.07.2014 - 12:30
Psavec: Zaujala, ST.
|
18.07.2014 - 22:51
básněnka: vodjakživa:-)
|
18.07.2014 - 21:22
Lilith: To je skvělý, zajímavý a tááák pravdivý... ;-)
ST* |
18.07.2014 - 17:05
krizekkk: Jo, to ano, souhlasím. ST
|
18.07.2014 - 15:00
Kajuta: ST, nevšední zážitek i zamyšlení se
|
18.07.2014 - 13:49
Bastet: Sraziíš se svým stínem
když "Budiž světlo!" někdo řekne Mít jasno, to je tuze pěkné však nemá-li osud míti na kahánku neberme světlu jeho stinnou stránku... |
18.07.2014 - 09:54
vavaoko: ST
|
18.07.2014 - 07:50
Bára: Zase trochu jiná.ST:))
|
18.07.2014 - 06:49
matousekKkrejca: další ze tvých zajímavých ST
|
18.07.2014 - 06:40
divoženka1: ST
|
13.07.2014 - 09:32
Ctirad Justus: má poklona, tleskám ;)
CJ |
11.07.2014 - 20:51
Lilith: Jejda, nebylo to v Občově? Kdo ten zapadákov u Příbrami zná? ;-)
ST |
11.07.2014 - 20:21
Lilith: :-) ST
|
11.07.2014 - 11:02
churry: Silně výstižné
|


