René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.07.2014 - 18:43
Kajuta: ST...
|
23.07.2014 - 17:28
krizekkk: Jsu potichu. ST
|
23.07.2014 - 16:05
zenge: zceST!
|
23.07.2014 - 13:18
James Libustka: silne verse
|
23.07.2014 - 12:30
Lota: .
Který trest je větší než rána svědomí. (sv. Ambrož Milánský) . má vina, má veliká vina ale řekni jen slovo a má duše bude uzdravena . |
23.07.2014 - 10:45
vavaoko: ST
|
22.07.2014 - 13:46
René Vulkán: Stolenheart: ... až mu zakroutíme krkem ...
|
22.07.2014 - 13:43
Stolenheart: Kdy už konečně přestane ten smutek a chmurné myšlenky ?
|
22.07.2014 - 13:42
Stolenheart: Celé je to velmi filosoficky podáno, docela dobrej nápad to má ..:)
|
22.07.2014 - 13:13
James Libustka: krasna miniatura....
|
22.07.2014 - 09:00
E.T.Jane: Bezpochyby zaujala na dvě hvězdy :) ST
|
21.07.2014 - 18:47
zenge: Spolu s ním byli vedeni na smrt ještě dva zločinci. Když přišli na místo, které se nazývá Lebka, ukřižovali jej i ty zločince, jednoho po jeho pravici a druhého po levici. Ježíš řekl: „Otče, odpusť jim, vždyť nevědí, co činí.“
ST odpuštění, od pouště zní;-) |
21.07.2014 - 12:57
jita.1965: ST!
|
21.07.2014 - 12:34
jita.1965: Mňamka, ST!
|
21.07.2014 - 12:34
René Vulkán: jita.1965:
:-) |
21.07.2014 - 12:32
|
21.07.2014 - 12:31
René Vulkán: Siorak: To pozůstatek mého pedagogického postižení. Dovykládat, dovysvětlit, naservírovat ...
|
21.07.2014 - 10:47
Siorak: První tři verše by mi stačily. Ty další poněkud narušily mou představu o co jde a neposkytly náhradu, potvory. :-)
|
21.07.2014 - 10:34
|
21.07.2014 - 10:14
vavaoko: ST
|


