René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.07.2014 - 18:34
Stolenheart: vetkni do mě
nůž a zaslechneš krev vytrysknout oběť umírat pod nebeskou branou podlehl jsem silnému strachu ďáblovi králů |
27.07.2014 - 17:17
básněnka: ještě poznámka... Ďábel prej v sobě nosí Pradu...!
|
27.07.2014 - 12:49
Ardina: Bůh je naštěSTí silnější a mocnější než on.
|
27.07.2014 - 10:42
básněnka: ač nejsem věřící, přec věřím, že dobro zvítězí nad zlem,
neb v pohádkách to tak vždy bylo nebo, že by mne ty zkazky jen klamaly? podvazek za království Honza na peci a kostel? zeje...bez duší divné je ovzduší ve všech královstvích... |
27.07.2014 - 10:01
Lota: .
domnívám se, že i skrze ďábla nás Bůh vychovává, abychom pochopili, že musíme věřit jen jemu . |
27.07.2014 - 09:24
Ctirad Justus: má poklona
CJ |
27.07.2014 - 09:14
matousekKkrejca: ST
|
27.07.2014 - 09:10
CULIKATA: St.
|
27.07.2014 - 09:03
vavaoko: ST
|
27.07.2014 - 08:46
René Vulkán: krizekkk: Ano, řekl! R.Voříšek
|
27.07.2014 - 06:23
krizekkk: Řekls už ďáblovi ne? S.Karásek... ST
|
25.07.2014 - 16:14
hloubavá: Ano. Žijeme nyní!
|
25.07.2014 - 16:12
hloubavá: Mea culpa...
|
25.07.2014 - 08:07
Maryje...: * * *
ST |
24.07.2014 - 20:17
ttragelaf: ......... +.........
|
24.07.2014 - 18:49
|
24.07.2014 - 12:48
Psavec: ST!
|
24.07.2014 - 12:47
Psavec: Moc povedená, ST.
|
24.07.2014 - 11:41
churry: mea culpa
|
24.07.2014 - 11:03
Stolenheart: že by úvaha nad smyslem života ? ...
|


