René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
02.08.2014 - 22:53
s.e.n: To je vskutku dobrá báseň - i to se musí odrážet v tvorbě- život krutý ,nejen lásky otisky.
02.08.2014 - 19:55
Lilith: ST
30.07.2014 - 11:05
čubík: Ďábel?
Bůh?
Nic takového přece není, jsi jenom ty a tvé chtění

ďábelsky našeptává.

*
Však citlivé svědomí, touha...
29.07.2014 - 17:26
29.07.2014 - 14:02
René Vulkán: Siorak: Ač větu - Ďábla i Ježíše si vytvořili lidé - bych nepodepsal, jsem s komentářem spokojen a jsem zaň rád. A autora komentu si taky vážím.
29.07.2014 - 09:40
Siorak: ncd
29.07.2014 - 09:35
29.07.2014 - 09:35
Siorak: Lota: Mi to spíše připadá, že ďábel nad lidmi práská bičem. Ale pokud to má být výchovná metoda, tak ano. :-)
Jinak, nebudu podlézat autorovi, i když si ho vážím. Ďábla i Ježíše stvořili lidé a jsou tak moc reální jak moc jsou v jejich myslích a srdcích. A každý z nás má lví podíl na tom, nakolik jsou reální v našem vlastním vědomí.
Reální jsou, protož víra, která lidi podněcuje k činům je reálná síla.
Báseň se mi líbí, je to exkurze do srdce křesťana. Nic zlého jsem nezahlédl, i když byla řeč o ďáblovi. :-)
28.07.2014 - 21:40
René Vulkán: básněnka: motýli zcela jistě spí lehounkým spánkem
28.07.2014 - 20:12
básněnka: tvá kolíbačka prý indiány do snů mačká a spánek cinká pro motýly, mimochodem jak vlastně spí motýl?;-)
28.07.2014 - 19:37
zenge: je to jako klip Enigmy ;-) ST
28.07.2014 - 17:41
matousekKkrejca: mě se to moc líbí ST
28.07.2014 - 17:33
Lota: .
co nevím jistě
jestli se motýl
v kuklu promění
ale dědečkem budeš báječným
.
:)
28.07.2014 - 17:28
HANKA: Krásná slova...Ježíši, vetkni si mě do srdce. Jako dítě jsem měla sen.Ježíš mě pohladil po tváři a ještě dlouho potom, jsem cítila tu nadpozemskou sílu..ST
28.07.2014 - 16:14
HANKA: Líbí se mi, je lehká a něžná,jak motýlí křídla..ST
28.07.2014 - 14:15
Maryje...: ST
...já nevzdělaný křesťan,děkuji za pro mne nové slovo...

a kousek ďábla ve mě
28.07.2014 - 12:34
ttragelaf: .. tak to abychom raděj zmlki, že ? st
28.07.2014 - 08:18
René Vulkán: Stolenheart:
děkuju
27.07.2014 - 22:07
27.07.2014 - 21:21
zenge: st všem, co řekli ďáblu ne
a Sváťa ten to umí i vyzpívat;-)
Pozdravpánbu.
1 ... 405|406|407|408|409|410|411|412|413 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku