René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.08.2014 - 23:28
René Vulkán: Vicomt Pierre: Díky za invenci.
Jen má osobní zkušenost, já jsem v křesťanství a křesťanech (žijících křesťanství) lásku a pravdu naopak našel. A souhlasím s tebou, Ďábel lže. |
04.08.2014 - 23:02
Vicomt Pierre: Nevím, zda ďábel je či není a nerve mi to žíly. Jen jednu logickou připomínku - ne k básni - o zlovolnosti ďábla hovoří ti, co sami tvrdí, že jsou dobří. V křesťanství jsem přes veškeré snahy dobro nenašel, zato spoustu lží. A Ďábel také lže. Prý.Tvrdí to ti, co sami lžou. A konečně - jaké by bylo dobro a věděli bychom, co je dobro, kdyby zlo nebylo ke srovnání ?
|
04.08.2014 - 21:27
Dota Slunská: Úchvatné trio. Drnkáš na mé struny.
|
04.08.2014 - 19:44
Psavec: Skvěle nám tu básníš, ST.
|
04.08.2014 - 19:43
Psavec: Bezva se Ti povedla, ST.
|
04.08.2014 - 16:55
|
04.08.2014 - 16:39
krizekkk: Pane mistr, ST*
|
04.08.2014 - 14:00
Lota: .
Bůh promlouvá skrze mlčení a tak jen ti, kdo jsou tichého srdce, mohou slyšet, co říká. (T.H.Green) . jeST to tak ??? :) |
04.08.2014 - 10:02
vavaoko: ST
|
04.08.2014 - 08:36
zelená víla: krásný...
|
04.08.2014 - 08:22
matousekKkrejca: zajímavě krásná ST
|
04.08.2014 - 00:16
Květka Š.: ST***
|
03.08.2014 - 22:17
Kapka: Nádhera, ST
|
03.08.2014 - 21:52
básněnka: kolébka z kořenů
pro duši... |
03.08.2014 - 20:02
hloubavá: Vzpomínky zůstávají...
|
03.08.2014 - 20:01
hloubavá: Vzpomímky zůstávají...
|
03.08.2014 - 19:58
hloubavá: Slunko léto dopase - skvělé!
|
03.08.2014 - 19:43
|
03.08.2014 - 13:42
|
03.08.2014 - 13:25
jc senior: rybník, kanoe indiánů
akorde slunce měkce hraj pro sny k motýlímu ránu píseň zvanou watanay * |


