René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
04.08.2014 - 23:28
René Vulkán: Vicomt Pierre: Díky za invenci.
Jen má osobní zkušenost, já jsem v křesťanství a křesťanech (žijících křesťanství) lásku a pravdu naopak našel.
A souhlasím s tebou, Ďábel lže.
04.08.2014 - 23:02
Vicomt Pierre: Nevím, zda ďábel je či není a nerve mi to žíly. Jen jednu logickou připomínku - ne k básni - o zlovolnosti ďábla hovoří ti, co sami tvrdí, že jsou dobří. V křesťanství jsem přes veškeré snahy dobro nenašel, zato spoustu lží. A Ďábel také lže. Prý.Tvrdí to ti, co sami lžou. A konečně - jaké by bylo dobro a věděli bychom, co je dobro, kdyby zlo nebylo ke srovnání ?
04.08.2014 - 21:27
Dota Slunská: Úchvatné trio. Drnkáš na mé struny.
04.08.2014 - 19:44
Psavec: Skvěle nám tu básníš, ST.
04.08.2014 - 19:43
Psavec: Bezva se Ti povedla, ST.
04.08.2014 - 16:55
zenge: Poe,Ježíš,Lada
mám tvé básně rád(a)
;-)
04.08.2014 - 16:39
krizekkk: Pane mistr, ST*
04.08.2014 - 14:00
Lota: .
Bůh promlouvá skrze mlčení
a tak jen ti,
kdo jsou tichého srdce,
mohou slyšet,
co říká.
(T.H.Green)

.
jeST to tak ???
:)
04.08.2014 - 10:02
04.08.2014 - 08:36
zelená víla: krásný...
04.08.2014 - 08:22
matousekKkrejca: zajímavě krásná ST
04.08.2014 - 00:16
03.08.2014 - 22:17
Kapka: Nádhera, ST
03.08.2014 - 21:52
básněnka: kolébka z kořenů
pro duši...
03.08.2014 - 20:02
hloubavá: Vzpomínky zůstávají...
03.08.2014 - 20:01
hloubavá: Vzpomímky zůstávají...
03.08.2014 - 19:58
hloubavá: Slunko léto dopase - skvělé!
03.08.2014 - 19:43
Lilith: vesničko
vyklenutá
do básně kostelíka

paráda... celé
ST*
03.08.2014 - 13:42
jc senior: zpoždění...
...měl úkol dílo dokončit
!!!
03.08.2014 - 13:25
jc senior: rybník, kanoe indiánů
akorde slunce měkce hraj
pro sny k motýlímu ránu
píseň zvanou watanay
*
1 ... 404|405|406|407|408|409|410|411|412 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku