René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.08.2014 - 22:54
Siorak: Nojo, kde jsou ty časy. Vypomáhal jsem si i gramofonem. Jednoho dne mi 5-letý synek odříkal celou 20-minutouvou stranu LP-čka Mach a Šebestová včetně imitace intonací pana Nárožného zpaměti.
|
08.08.2014 - 22:51
básněnka: ač nejsem dítko...a svoje mám už dospělá, doufám, že ta panna je tu pořád s náma
|
08.08.2014 - 18:35
jc senior: ...škoda, že ji nemám už komu říct.
* |
08.08.2014 - 18:11
jc senior: ...kdo klepe, bude mu otevřeno!
* |
07.08.2014 - 21:07
HANKA: To se chlapečkovi spinkalo.ST:-)
|
07.08.2014 - 19:40
labuť: Kdyby mi tohle někdo předčítal před spaním, to by bylo krásný... :-)
|
07.08.2014 - 17:37
krizekkk: To beru. Dítě krizekkk. Vážně. ST
|
07.08.2014 - 12:53
Ardina: Ta je milá, STčková
|
07.08.2014 - 09:22
vavaoko: ST
|
07.08.2014 - 00:03
Psavec: Něžná krása, ST.
|
06.08.2014 - 21:52
Lilith: ST
|
06.08.2014 - 20:22
Milena: Krásná. ST
|
06.08.2014 - 17:18
Květka Š.: ST...
|
06.08.2014 - 16:46
matousekKkrejca: ST
|
06.08.2014 - 16:45
Bastet: ...a pod touto dvojí záštitou můžeš pokojně spát....
|
06.08.2014 - 13:21
jitka.svobodova: něžné....ST
|
06.08.2014 - 12:41
churry: umíš
|
06.08.2014 - 12:34
René Vulkán: labuť: od Labutě je to pocta
|
06.08.2014 - 08:42
labuť: Úžasné mini, dokonalé!
|
05.08.2014 - 21:16
|


