René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.08.2014 - 16:08
Dota Slunská: Trefně zbásněno.
|
16.08.2014 - 13:41
básněnka: slova se mi zdají jako kružnice s divy
jak vyprávěnka s noční stranou nezávislosti jak úzkost velmi mocná stran zaříkávání... |
15.08.2014 - 11:39
Kapka: Určitě ST
|
15.08.2014 - 11:36
Květka Š.: ST...:)...
|
15.08.2014 - 10:20
René Vulkán: Stolenheart: Ty šípy jsou dobrej nápad
|
15.08.2014 - 09:33
René Vulkán: Stolenheart: Pěknej komentář, dík
|
15.08.2014 - 09:30
Stolenheart: to je m ale povedena poezie ...~~
|
15.08.2014 - 09:29
|
15.08.2014 - 09:27
Stolenheart: puvabna ...
|
15.08.2014 - 09:26
Stolenheart: mozna by nestalo si s tm malinko pohrat ale urcite jsem tu pro tip :]
|
15.08.2014 - 09:25
Stolenheart: posledni dve casti dost dobreee
|
15.08.2014 - 09:24
Stolenheart: mozna, ze by vice sedelo jak sipy dikobrazu, ale jinak moc moc se libi. ... po delsi dobe jsem se rasd stavil :]
|
15.08.2014 - 09:21
vavaoko: ST
|
14.08.2014 - 21:54
matousekKkrejca: ST - a velmi rád
|
14.08.2014 - 17:25
|
14.08.2014 - 16:53
jc senior: ...vyzlíná poezie!
* |
14.08.2014 - 15:54
Bára: ST:)))
|
14.08.2014 - 15:54
zenge: oSTnům tvým
|
14.08.2014 - 12:44
|
09.08.2014 - 22:01
|


