René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.10.2014 - 20:00
s.e.n: Rázná báseň, připadá mi jak pochod Gladiátorů.
I když jsem je nikdy neviděla,-vše na povel! a sranda by ostrouhala. Ale i chválím-tu naději co přichází ku konci. |
18.10.2014 - 14:59
krizekkk: I když je s Tebou ukrutná sranda, píšeš tak nějak moudře. ST
|
18.10.2014 - 14:16
obaleč jabloňový: ST...
|
18.10.2014 - 08:52
Dota Slunská: Jako Špáďa.
|
18.10.2014 - 08:14
krizekkk: BoleST
|
18.10.2014 - 08:04
CULIKATA: Au..ST
|
17.10.2014 - 23:39
Špáďa: Naděje...
|
17.10.2014 - 23:27
Liška76: jako vždy umíš zaujmout byť velkým pátkem v říjnu:))ST
|
17.10.2014 - 23:26
CULIKATA: Týden je pryč natotat..
|
17.10.2014 - 22:47
matousekKkrejca: dnes je shodou okolností taky pátek a mně se po několikerém hýření v tomto týdnu klíží oči také a proto jdu spát, ale napřed ti musím říci žes napsal další pěknou báseň ST
|
17.10.2014 - 22:20
Milena: A ten čas tak rychle letí. Čtu už podruhé. Moc hezká. Vidím naději...
|
17.10.2014 - 22:14
René Vulkán: Milena: ano, Velikonoce jsou v tom taky
|
17.10.2014 - 22:13
Milena: Trochu mi to připomnělo velikonoce. Ale jinak,ano, jdeme, od pondělka do neděle.
|
17.10.2014 - 21:08
Jana M.: ST
|
17.10.2014 - 20:49
|
17.10.2014 - 18:41
labuť: Jisto jistě z moře Tvých zážitků...
|
17.10.2014 - 08:56
Liška76: Konec vypovídá vše!ST
|
16.10.2014 - 22:21
Milena: Výstižně popsáno.
ST |
16.10.2014 - 16:55
Lilith: Až mne zamrazilo...
ST |
16.10.2014 - 13:33
enigman: nalomená...
|


