René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.10.2014 - 22:59
labuť: Drsná realita života...
|
07.10.2014 - 16:39
básněnka: gómu kdo je štatlař:-)
|
07.10.2014 - 14:24
básněnka: dávám tipy jako Brno:-)
|
06.10.2014 - 22:30
|
06.10.2014 - 10:53
obaleč jabloňový: Okouzlující...
|
06.10.2014 - 05:56
krizekkk: René Vulkán: ,)
|
05.10.2014 - 22:43
René Vulkán: krizekkk: já taky, stejného jak ty, pana hostinského, Petra
|
05.10.2014 - 19:58
krizekkk: Poznal jsem laskavého, moudrého muže. Amen
|
05.10.2014 - 19:47
hloubavá: Vlastenčíš krásně, moravský barde! :-)
|
05.10.2014 - 14:48
zenge: Tvá procházka Brnem mne uchvátila;-)
ST |
04.10.2014 - 16:49
matousekKkrejca: brňák nejsu, ale dám ti ST
|
04.10.2014 - 09:19
Kapka: ST*
|
03.10.2014 - 14:01
Magica: Jako brňačka prostě musím, i kdybych nechtěla...ST:-)
|
03.10.2014 - 13:38
James Libustka: tebe cist je pozitek...
|
03.10.2014 - 12:29
Lota: .
je tu silně znát jak moc máš Brno rád člověk by měl místa kde žije milovat . a ne jak mnozí, neustále nadávat |
03.10.2014 - 12:02
enigman: pěkná symfonie...
|
03.10.2014 - 11:10
vavaoko: Mám jen ST
|
01.10.2014 - 18:37
Jana M.: Pěkné vyznání.
|
30.09.2014 - 22:19
René Vulkán: Mbonita: dík za komentík kvalitní paní básnířko Jitko :-)
|
30.09.2014 - 20:50
Mbonita: oškrábané do podstaty
z nebe padají pak svatí... |


