René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.10.2014 - 10:55
staranna: ST
|
25.10.2014 - 10:08
|
25.10.2014 - 07:15
obaleč jabloňový: Nejsem znalec bobulí, ale tvé verše se mi líbí :-) St
|
24.10.2014 - 23:16
gabkin: ty René o bobulích píšeš, a skvěle...... ale zenge je právě snad i zkapalněné praktikuje. To je neskutečný....
co ten chlap robí. |
24.10.2014 - 23:02
|
24.10.2014 - 22:41
|
24.10.2014 - 22:18
matousekKkrejca: jo toulat se tak mezi bobulema - jak rád bych se toulal ST
|
24.10.2014 - 22:00
Milena: Jsem z Jihu a bobule mám ráda.:-)
|
23.10.2014 - 22:18
René Vulkán: s.e.n: dík moc
|
23.10.2014 - 22:16
s.e.n: Je to radost nesmírná
a já ti to moc přeji. |
23.10.2014 - 21:51
Liška76: Nechť je jeho příběh malován láskou a trpělivoSTí:))
|
23.10.2014 - 18:54
Lilith: Začne si příběh malovat... a život jeho bude skvělý vzácný obraz.. ;-)
ST |
23.10.2014 - 14:41
Kajuta: ST :)
|
23.10.2014 - 13:27
churry: Přeju...a závidím "o)
|
23.10.2014 - 11:40
René Vulkán: zelená víla:
nemáš proč se omlouvat, to je legitimní komentář ... a co když znanamená první verš - Co lze říct umírajícímu - umírající vztah, kde prvotní zamilovanost, prvotní láska dávno zemřela, ale je tu naděje na lásku na "poslední pohled" :-) ... a co když je zařazení básně do skupiny víra, náboženství - stopou vedoucí k mé opakované zkušenosti z hospicu, kde umírající, který umírá v křeči a hrůze z bolestných a neuzdravených vztahů, ze zla napáchaného ve svém životě, ze samoty a tmy ... najednou prožije setkání s tím, kdo jej celý život miluje ... díky tomu je v "srdci uzdraven" a umírá v pokoji ... |
23.10.2014 - 09:49
vavaoko: Přeji ti to. ST
|
23.10.2014 - 06:00
CULIKATA: Gratulace veliká, až se vyloupne na svět, moc mu přeji všecičko dobré, zdravíčko, lásku, štěstí co nejvíce aradosti.:-)
|
23.10.2014 - 02:23
zelená víla: trochu laxní k tématu smrti... omlouvám se, jen k tomuhle tématu mi voní jinak to něco, nebudu to nazývat ani něhou, ani respektem, ani citem, .... ale jakoby se tak stalo... ale můj problém, že v určitých tématech strohosti nefandím...
|
23.10.2014 - 00:48
zelená víla: je to zázrak...
|
22.10.2014 - 22:55
Magica: Gratuluju. Mám pár týdnů strarou neteř, je to něco úžasného.
|


