René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
25.10.2014 - 10:55
25.10.2014 - 10:08
Ctirad Justus: mám rád tvary bobulovité ;)
pěkně bloudivé verše
CJ
25.10.2014 - 07:15
obaleč jabloňový: Nejsem znalec bobulí, ale tvé verše se mi líbí :-) St
24.10.2014 - 23:16
gabkin: ty René o bobulích píšeš, a skvěle...... ale zenge je právě snad i zkapalněné praktikuje. To je neskutečný....
co ten chlap robí.
24.10.2014 - 23:02
René Vulkán: zenge:
týýý volééé, jak to děláš????
To neumím
24.10.2014 - 22:41
zenge: ǝs áp ʇıpnoןq ěusáɹʞ
ǝs ápz ıɯǝןnqoq ızǝɯ
ʇs;-)
24.10.2014 - 22:18
matousekKkrejca: jo toulat se tak mezi bobulema - jak rád bych se toulal ST
24.10.2014 - 22:00
Milena: Jsem z Jihu a bobule mám ráda.:-)
23.10.2014 - 22:18
René Vulkán: s.e.n: dík moc
23.10.2014 - 22:16
s.e.n: Je to radost nesmírná
a já ti to moc přeji.
23.10.2014 - 21:51
Liška76: Nechť je jeho příběh malován láskou a trpělivoSTí:))
23.10.2014 - 18:54
Lilith: Začne si příběh malovat... a život jeho bude skvělý vzácný obraz.. ;-)
ST
23.10.2014 - 14:41
Kajuta: ST :)
23.10.2014 - 13:27
churry: Přeju...a závidím "o)
23.10.2014 - 11:40
René Vulkán: zelená víla:
nemáš proč se omlouvat, to je legitimní komentář

... a co když znanamená první verš - Co lze říct umírajícímu - umírající vztah, kde prvotní zamilovanost, prvotní láska dávno zemřela, ale je tu naděje na lásku na "poslední pohled" :-)

... a co když je zařazení básně do skupiny víra, náboženství - stopou vedoucí k mé opakované zkušenosti z hospicu, kde umírající, který umírá v křeči a hrůze z bolestných a neuzdravených vztahů, ze zla napáchaného ve svém životě, ze samoty a tmy ... najednou prožije setkání s tím, kdo jej celý život miluje ... díky tomu je v "srdci uzdraven" a umírá v pokoji ...
23.10.2014 - 09:49
vavaoko: Přeji ti to. ST
23.10.2014 - 06:00
CULIKATA: Gratulace veliká, až se vyloupne na svět, moc mu přeji všecičko dobré, zdravíčko, lásku, štěstí co nejvíce aradosti.:-)
23.10.2014 - 02:23
zelená víla: trochu laxní k tématu smrti... omlouvám se, jen k tomuhle tématu mi voní jinak to něco, nebudu to nazývat ani něhou, ani respektem, ani citem, .... ale jakoby se tak stalo... ale můj problém, že v určitých tématech strohosti nefandím...
23.10.2014 - 00:48
zelená víla: je to zázrak...
22.10.2014 - 22:55
Magica: Gratuluju. Mám pár týdnů strarou neteř, je to něco úžasného.
1 ... 383|384|385|386|387|388|389|390|391 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku