René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
28.10.2014 - 16:01
jc senior: ...a nevznikly snad zvony proto, aby to svaté srdce mělo kde bít?
*
27.10.2014 - 17:33
krizekkk: Obdiv zvonům, zvonařům. ST
27.10.2014 - 12:09
nejsembásník: svírá se mi srdce nad tou bolestí,
přestože vím, že to bylo pro nás, pro štěstí ...
27.10.2014 - 09:14
27.10.2014 - 07:41
obaleč jabloňový: Věřím... ST
26.10.2014 - 20:15
Lota: .
vidíš, a já si u zvonění zvonů
vždycky říkám :
Vím, že se ozveš
Vím, že se ozveš
Vím, že se ozveš
:-)
26.10.2014 - 19:55
Květka Š.: S
+
T
----
26.10.2014 - 19:23
Lilith: Hravé boulení a bloudění... ;-)
ST
26.10.2014 - 19:19
divoženka1: Zvonění
zmrzlehluchou kruSTu
křížem krážem
rozorává
26.10.2014 - 19:14
hloubavá: Obětovat se pro druhé...
26.10.2014 - 17:38
básněnka: a hlas zvoní srdcem...
26.10.2014 - 17:29
matousekKkrejca: no tedy... ST
26.10.2014 - 17:24
zenge: ST zvoním!
26.10.2014 - 13:20
Kajuta: ST :-)
26.10.2014 - 00:18
zelená víla: jojo ty bobule :-)
25.10.2014 - 17:36
Psavec: Za bloudění mezi bobulemi, ST.
25.10.2014 - 17:33
TetaKazi: Taky se těším na březen ( na vnouče "číslo dvě" ) - držím pěsti, to prý zaručeně štěstí přináší... ST :-)
25.10.2014 - 17:16
25.10.2014 - 16:58
krizekkk: Tedy erotika ve tvém podání jemňounce servírovaná. ST ,)
25.10.2014 - 16:08
Špáďa: Ať holčička nebo klouček,
život se ti úročí,
mladejm přidáš na klobouček,
vnouče si tě ochočí…!
:-D
1 ... 382|383|384|385|386|387|388|389|390 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku