René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.10.2014 - 16:01
jc senior: ...a nevznikly snad zvony proto, aby to svaté srdce mělo kde bít?
* |
27.10.2014 - 17:33
krizekkk: Obdiv zvonům, zvonařům. ST
|
27.10.2014 - 12:09
nejsembásník: svírá se mi srdce nad tou bolestí,
přestože vím, že to bylo pro nás, pro štěstí ... |
27.10.2014 - 09:14
vavaoko: ST
|
27.10.2014 - 07:41
obaleč jabloňový: Věřím... ST
|
26.10.2014 - 20:15
Lota: .
vidíš, a já si u zvonění zvonů vždycky říkám : Vím, že se ozveš Vím, že se ozveš Vím, že se ozveš :-) |
26.10.2014 - 19:55
|
26.10.2014 - 19:23
Lilith: Hravé boulení a bloudění... ;-)
ST |
26.10.2014 - 19:19
|
26.10.2014 - 19:14
hloubavá: Obětovat se pro druhé...
|
26.10.2014 - 17:38
básněnka: a hlas zvoní srdcem...
|
26.10.2014 - 17:29
matousekKkrejca: no tedy... ST
|
26.10.2014 - 17:24
zenge: ST zvoním!
|
26.10.2014 - 13:20
Kajuta: ST :-)
|
26.10.2014 - 00:18
zelená víla: jojo ty bobule :-)
|
25.10.2014 - 17:36
Psavec: Za bloudění mezi bobulemi, ST.
|
25.10.2014 - 17:33
TetaKazi: Taky se těším na březen ( na vnouče "číslo dvě" ) - držím pěsti, to prý zaručeně štěstí přináší... ST :-)
|
25.10.2014 - 17:16
vavaoko: ST
|
25.10.2014 - 16:58
krizekkk: Tedy erotika ve tvém podání jemňounce servírovaná. ST ,)
|
25.10.2014 - 16:08
Špáďa: Ať holčička nebo klouček,
život se ti úročí, mladejm přidáš na klobouček, vnouče si tě ochočí…! :-D |


