René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.10.2014 - 19:28
básněnka: snad ještě není pozdě...
|
11.10.2014 - 18:44
|
11.10.2014 - 18:33
|
11.10.2014 - 08:43
Liška76: je úžasné co lze v básni zanechat:))
|
11.10.2014 - 08:38
Liška76: nehoda si vyžádala dva životy a jedno oživotní trauma:(
Chjo. |
10.10.2014 - 05:59
J.F.Julián: st
|
10.10.2014 - 00:31
s.e.n: Jsou i básně co se stydí
slova jsou červená a ty co ostych nenávidí nabízejí na přečtení také ta nenapsaná, vykukují mezi řádky nedostaneš už je zpátky a musíš je přetrpět. |
09.10.2014 - 12:03
churry: ...po-někud nedokončená "o)
|
09.10.2014 - 10:22
James Libustka: a ostych topi se ve slovech....
|
09.10.2014 - 10:18
René Vulkán: sailorr: vidíš, já jsem si myslel, že je to výseč mé autobiografie
|
09.10.2014 - 10:02
sailorr: Tedy pane kolego...tak dobře se zase neznáme, abyste o mě psal informace důvěrného rázu a ještě k tomu veřejně :))
A.solutně J.edna |
09.10.2014 - 09:32
René Vulkán: katpok: vono není tipovat co, je to z odposlechu a mně to uvízlo v hlavě
|
09.10.2014 - 08:39
katpok: stale jsem na vazkach a nerozhodna, zda dat ST a nebo netipovat vubec, bohuzel se jedna o realitu vsedniho dne
|
09.10.2014 - 00:55
Špáďa: Úchyt s oky, syk ostychů
U chyb zase děs, a z bychů |
08.10.2014 - 23:18
Lilith: Básník píše ze sebe, ostych? Ten háže za sebe. Když má splín či radostí div neskáče, to vše nám sdělí... jakkoliv... a čtenář pochopí... snad... ;-) ale na tom nesejde... ;-)
Skvělé... zamyslels mě ST |
08.10.2014 - 22:32
Milena: Volnost, svoboda, něha..
ST... |
08.10.2014 - 21:26
matousekKkrejca: bravo!!! ST
|
08.10.2014 - 21:22
matousekKkrejca: ukázka lhostejnosti a drsnosti dobu ST
|
08.10.2014 - 21:19
zelená víla: volný vztah k vnímání...
|
08.10.2014 - 21:12
|


