René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.10.2014 - 19:40
Jana M.: Poklona, pane básníku ...
|
08.10.2014 - 19:39
Jana M.: Syrové, výmluvné, jasné.
|
08.10.2014 - 18:32
Ctirad Justus: vystiženo malebně ;)
CJ |
08.10.2014 - 17:57
Psavec: Za ST.
|
08.10.2014 - 17:33
zenge: básně jsou víno z duritky
nikdá se s nimi neopiješ beru je sebou pod kytky i když mi tvrdí ..žiješ! |
08.10.2014 - 16:54
jc senior: "...na břehu řeky Svratky
kvete rozrazil..." možná žas bys, Vítěslave, dnes kdybys tam byl čtyřproudovka kolem břehu nad jezem chomáče pěny supermarket s parkovištěm postál bys tam jako němý snad jen pod jundrovskou strání krása dosud má svou sílu kde pod smutkem staré vrby najdeš květy rozrazilu * |
08.10.2014 - 16:27
jc senior: je báseň tajůplná žena
citům ústa otevřena v něžnosti co nezná pýchu ať promlouvá, bez ostychu * |
08.10.2014 - 16:20
Guanti Rosi: ST
|
08.10.2014 - 14:41
Kajuta: tiché ST. Opravdu hloubka. .)
|
08.10.2014 - 13:41
la loba: Zažila jsem jak hořelo auto,jela jsem v autobusu a měla strach že to bouchne a taky o lidi v tom autě bylo mi zle a bohužel většina spolucestujícich na dávala na zdržení a nebo si to natáčeli a fotili opravdu nerozumím kde se to v nás bere
Naštěstí hasiči policie a záchranka zasáhli a skvěle to zvládli takže zpoždění bylo 25 minut a myslím že nikdo neumřel |
08.10.2014 - 09:54
vavaoko: ST
|
08.10.2014 - 09:51
vavaoko: "Tvůj čas, je pouhopouhé prozatím..." ST
|
08.10.2014 - 06:50
CULIKATA: Básník pln ostychu
má dáti dal že by básně pro pýchu psal?:-) Mé básně také duté jsou k breptání šmoulíky zvou:-). Hezké a ST-dal:-) |
08.10.2014 - 05:56
krizekkk: Jako bílý pták. ST ,)
|
08.10.2014 - 05:55
krizekkk: Vyměřené časy... ST
|
08.10.2014 - 05:25
labuť: Myslím, že básně dávají básníkům možnost ostych zahodit... na rozdíl od běžného života... někdy... :-) máš to za ST velikosti Brna :-))
|
07.10.2014 - 23:53
labuť: bezvadně píšeš!
|
07.10.2014 - 23:24
Guanti Rosi: Tedy pěkně ocejchovali cenu lidského života. To je jako říct, že jsme jen sloučeniny na bázi uhlíku. Je to pravda, ale zbavená veškerého cítění. Jako by to blafnul automat. ST
|
07.10.2014 - 23:17
René Vulkán: zenge: 40 lidí ... eště bys nebyl doma ...
|
07.10.2014 - 23:04
zenge: sem řkal Máně dyš sem kolem jel: Ešte že to nebyl autobuST;-)
|


