René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
08.10.2014 - 19:40
Jana M.: Poklona, pane básníku ...
08.10.2014 - 19:39
Jana M.: Syrové, výmluvné, jasné.
08.10.2014 - 18:32
Ctirad Justus: vystiženo malebně ;)
CJ
08.10.2014 - 17:57
Psavec: Za ST.
08.10.2014 - 17:33
zenge: básně jsou víno z duritky
nikdá se s nimi neopiješ
beru je sebou pod kytky
i když mi tvrdí
..žiješ!
08.10.2014 - 16:54
jc senior: "...na břehu řeky Svratky
kvete rozrazil..."
možná žas bys, Vítěslave,
dnes kdybys tam byl
čtyřproudovka kolem břehu
nad jezem chomáče pěny
supermarket s parkovištěm
postál bys tam jako němý
snad jen pod jundrovskou strání
krása dosud má svou sílu
kde pod smutkem staré vrby
najdeš květy rozrazilu
*
08.10.2014 - 16:27
jc senior: je báseň tajůplná žena
citům ústa otevřena
v něžnosti co nezná pýchu
ať promlouvá, bez ostychu
*
08.10.2014 - 16:20
08.10.2014 - 14:41
Kajuta: tiché ST. Opravdu hloubka. .)
08.10.2014 - 13:41
la loba: Zažila jsem jak hořelo auto,jela jsem v autobusu a měla strach že to bouchne a taky o lidi v tom autě bylo mi zle a bohužel většina spolucestujícich na dávala na zdržení a nebo si to natáčeli a fotili opravdu nerozumím kde se to v nás bere
Naštěstí hasiči policie a záchranka zasáhli a skvěle to zvládli takže zpoždění bylo 25 minut a myslím že nikdo neumřel
08.10.2014 - 09:54
08.10.2014 - 09:51
vavaoko: "Tvůj čas, je pouhopouhé prozatím..." ST
08.10.2014 - 06:50
CULIKATA: Básník pln ostychu
má dáti dal
že by básně pro pýchu psal?:-)
Mé básně také duté jsou
k breptání šmoulíky zvou:-).
Hezké a ST-dal:-)
08.10.2014 - 05:56
krizekkk: Jako bílý pták. ST ,)
08.10.2014 - 05:55
krizekkk: Vyměřené časy... ST
08.10.2014 - 05:25
labuť: Myslím, že básně dávají básníkům možnost ostych zahodit... na rozdíl od běžného života... někdy... :-) máš to za ST velikosti Brna :-))
07.10.2014 - 23:53
labuť: bezvadně píšeš!
07.10.2014 - 23:24
Guanti Rosi: Tedy pěkně ocejchovali cenu lidského života. To je jako říct, že jsme jen sloučeniny na bázi uhlíku. Je to pravda, ale zbavená veškerého cítění. Jako by to blafnul automat. ST
07.10.2014 - 23:17
René Vulkán: zenge: 40 lidí ... eště bys nebyl doma ...
07.10.2014 - 23:04
zenge: sem řkal Máně dyš sem kolem jel: Ešte že to nebyl autobuST;-)
1 ... 389|390|391|392|393|394|395|396|397 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku