René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.10.2014 - 11:02
vavaoko: ST
|
20.10.2014 - 10:56
básněnka: V unii rum nepiji:-) umí to se mnou někdo? :-);-)
|
20.10.2014 - 10:56
básněnka: V unii rum nepiji:-) umí to se mnou někdo? :-);-)
|
20.10.2014 - 07:45
CULIKATA: Věřím v lásku, až do posledního pohledu a snad i potom :-).Když je v nás, nikdy nevymizí i po smrti budu strážit šmoulov:-)
|
20.10.2014 - 06:51
obaleč jabloňový: Láska je to nejcennější co můžeme přijmout i darovat... ST
|
20.10.2014 - 00:38
Špáďa: Jen nahlas mlčím...
|
19.10.2014 - 22:05
enigman: to co on tobě...
|
19.10.2014 - 21:15
sailorr: a.j.
|
19.10.2014 - 21:12
labuť: ... a někdy také - odpouštím...
|
19.10.2014 - 21:11
Maryje...: Malinko mě zamrazilo... smrt a láska,
oslovilo víc , než mělo. jinak...jak píše básněnka - ST |
19.10.2014 - 20:52
labuť: Ale přesto, není týden, jako týden... :-)
|
19.10.2014 - 19:15
hloubavá: Láska zůstává...
|
19.10.2014 - 18:16
matousekKkrejca: úplně souhlasím s básněnkou - láska asi neodchází - a jestli tenhle život je jediný? strašně bych si přál aby jediný nebyl a věřím tomu, ale co záleží na tom čemu já věřím... ST
|
19.10.2014 - 18:13
la loba: Taky věřím ST
|
19.10.2014 - 17:52
René Vulkán: Lola Black: a já zase věřím, že uvěříš :-)
|
19.10.2014 - 17:43
Lilith: Já věřím...
ST |
19.10.2014 - 17:41
básněnka: už jsem to psala, láska nikdy neodejde, pokud je v nás samých a až nazraje náš čas...jdeme za ní...krom toho věřím, že jeden život není
|
19.10.2014 - 17:39
Lola Black: Já na lásku nevěřím, přesto dávám ST
|
18.10.2014 - 20:44
básněnka: vždycky bolí...život
|
18.10.2014 - 20:43
|


