René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
20.10.2014 - 11:02
20.10.2014 - 10:56
básněnka: V unii rum nepiji:-) umí to se mnou někdo? :-);-)
20.10.2014 - 10:56
básněnka: V unii rum nepiji:-) umí to se mnou někdo? :-);-)
20.10.2014 - 07:45
CULIKATA: Věřím v lásku, až do posledního pohledu a snad i potom :-).Když je v nás, nikdy nevymizí i po smrti budu strážit šmoulov:-)
20.10.2014 - 06:51
obaleč jabloňový: Láska je to nejcennější co můžeme přijmout i darovat... ST
20.10.2014 - 00:38
Špáďa: Jen nahlas mlčím...
19.10.2014 - 22:05
enigman: to co on tobě...
19.10.2014 - 21:15
sailorr: a.j.
19.10.2014 - 21:12
labuť: ... a někdy také - odpouštím...
19.10.2014 - 21:11
Maryje...: Malinko mě zamrazilo... smrt a láska,
oslovilo víc , než mělo.

jinak...jak píše básněnka - ST
19.10.2014 - 20:52
labuť: Ale přesto, není týden, jako týden... :-)
19.10.2014 - 19:15
hloubavá: Láska zůstává...
19.10.2014 - 18:16
matousekKkrejca: úplně souhlasím s básněnkou - láska asi neodchází - a jestli tenhle život je jediný? strašně bych si přál aby jediný nebyl a věřím tomu, ale co záleží na tom čemu já věřím... ST
19.10.2014 - 18:13
la loba: Taky věřím ST
19.10.2014 - 17:52
René Vulkán: Lola Black: a já zase věřím, že uvěříš :-)
19.10.2014 - 17:43
Lilith: Já věřím...
ST
19.10.2014 - 17:41
básněnka: už jsem to psala, láska nikdy neodejde, pokud je v nás samých a až nazraje náš čas...jdeme za ní...krom toho věřím, že jeden život není
19.10.2014 - 17:39
Lola Black: Já na lásku nevěřím, přesto dávám ST
18.10.2014 - 20:44
básněnka: vždycky bolí...život
18.10.2014 - 20:43
básněnka: bělá se
a není běláskem
je láska
...všem
1 ... 385|386|387|388|389|390|391|392|393 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku