René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.10.2014 - 22:01
básněnka: houpy hou...
|
22.10.2014 - 18:25
Ctirad Justus: ;) a ještě jednou, ještě....
CJ |
22.10.2014 - 17:30
Dota Slunská: Nejkrásnější věc na světě!
|
22.10.2014 - 17:30
matousekKkrejca: napsals to krásně - já mám vnučku a dva vnoučky - jednomu je týden a máš proč se těšit - právě před chvilkou jsem jednoho z nich dovozil a odevzdal (s radostí), ale je to krásná práce ST
|
22.10.2014 - 16:56
zenge: Ať plátna kolem jsou jen čistá!
|
22.10.2014 - 15:55
krizekkk: Ať má schopnost rozeznat všechny barvy. ST
|
21.10.2014 - 19:39
jita.1965: Rozumně Uložený Majetek mám stále po ruce, unie neunie.
ST! |
21.10.2014 - 17:10
Lota: jééé,
já to napsala špatně to tablet si píše co chce, když na něj nedávám pozor má to být: bez lásky nejde nic tomu věř :-))) |
21.10.2014 - 11:30
|
20.10.2014 - 19:12
zenge: JÁ KOŘALKU NEPIJU JENOM RUM!
st |
20.10.2014 - 18:53
labuť: Bezva :-D
|
20.10.2014 - 17:32
la loba: To mě pobavilo zkusím to a začnu se ženami
|
20.10.2014 - 17:28
krizekkk: RUM, RUM, RUM. Bum! A mám po ptákách. :) ST
|
20.10.2014 - 17:20
J.F.Julián: ano!
st |
20.10.2014 - 17:16
krizekkk: Osobní zkušenoST... (má)
|
20.10.2014 - 16:04
zvířenka: Mezi pěnou dní a pěnou na holení se může dít úplně cokoliv.
Tvému Umu ST. je vidět že jsi znalec....:-) |
20.10.2014 - 13:28
Ctirad Justus: největším bohatsvím, zdá se ;)
CJ |
20.10.2014 - 12:40
obaleč jabloňový: Rozum bloudí mezi pěnou a umem:-),ST
|
20.10.2014 - 12:10
enigman: pokud neusneš čelem na umakartu...
|
20.10.2014 - 11:26
vavaoko: ST
|


