René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.10.2014 - 11:30
la loba: Velmi bolestné
|
16.10.2014 - 09:22
vavaoko: ST
|
16.10.2014 - 09:20
churry: Zvláštně pravdivá...
|
16.10.2014 - 09:19
matousekKkrejca: naprosto vynikající poezie - kam se hrabe kdejaký profík ST a Z
|
16.10.2014 - 09:09
sailorr: a.j.
|
16.10.2014 - 08:25
obaleč jabloňový: Má to tíhu bolesti... výstižné. ST
|
16.10.2014 - 01:45
Psavec: ST.
|
14.10.2014 - 17:36
René Vulkán: sailorr: kdopak ví, ještě jsem to v praxi nezkoušel
|
14.10.2014 - 07:42
jita.1965: Moje srdce brňačky se zatetelilo a dávám ST!
|
13.10.2014 - 22:14
|
13.10.2014 - 16:51
matousekKkrejca: složitá, ale pěkná - snad jsem jí dobře pochopil... ST
|
13.10.2014 - 16:43
krizekkk: Východ, západ, sever, jih, v každou stranu pohled zjih... ST
|
12.10.2014 - 21:03
zenge: každý ráno se obracím k východu a vzývám den další
co byl mi dán (půjčen) ST básni Tvé po které se mi vybavil lom světel vitráží občas zajdu;-) |
12.10.2014 - 20:17
jc senior: Byly (a jsou) rituály, vzývající západ, já dávám přednost poledni...
* |
12.10.2014 - 16:41
René Vulkán: labuť: gabkin:
ne, opravdu nemyslím výzvou - obrať se k východu Rusko, Putina, SSSR ... Směrem na východním vychází po noci slunce, směrem na východ jsou oltáře ... |
12.10.2014 - 11:27
labuť: Já si ji vyložila stejně, jako gabkin...
|
12.10.2014 - 09:40
vavaoko: ST
|
12.10.2014 - 09:02
básněnka: už není kam spěchat...
|
12.10.2014 - 09:01
básněnka: jdem přece s kůží na trh, ostych snad jen trochu váhal,
zda má dáti duši křídla... |
12.10.2014 - 07:00
gabkin: René, ty mi dáváš.....
kouzelně napsané, ale když já si to vysvětluji po svém.... a politicky vyložená báseň je fakt strašný začátek nedělního rána. Přitom vím, jak jsi pohodový a dobrosrdečný chlapík. |


