René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
16.10.2014 - 11:30
la loba: Velmi bolestné
16.10.2014 - 09:22
16.10.2014 - 09:20
churry: Zvláštně pravdivá...
16.10.2014 - 09:19
matousekKkrejca: naprosto vynikající poezie - kam se hrabe kdejaký profík ST a Z
16.10.2014 - 09:09
sailorr: a.j.
16.10.2014 - 08:25
obaleč jabloňový: Má to tíhu bolesti... výstižné. ST
16.10.2014 - 01:45
Psavec: ST.
14.10.2014 - 17:36
René Vulkán: sailorr: kdopak ví, ještě jsem to v praxi nezkoušel
14.10.2014 - 07:42
jita.1965: Moje srdce brňačky se zatetelilo a dávám ST!
13.10.2014 - 22:14
sailorr: kontrolní otázka:může se zmrtvýchvstání někdy omrzet ?

a.j.
13.10.2014 - 16:51
matousekKkrejca: složitá, ale pěkná - snad jsem jí dobře pochopil... ST
13.10.2014 - 16:43
krizekkk: Východ, západ, sever, jih, v každou stranu pohled zjih... ST
12.10.2014 - 21:03
zenge: každý ráno se obracím k východu a vzývám den další
co byl mi dán (půjčen)
ST básni Tvé po které se mi vybavil lom světel vitráží

občas zajdu;-)
12.10.2014 - 20:17
jc senior: Byly (a jsou) rituály, vzývající západ, já dávám přednost poledni...
*
12.10.2014 - 16:41
René Vulkán: labuť: gabkin:
ne, opravdu nemyslím výzvou - obrať se k východu Rusko, Putina, SSSR ...

Směrem na východním vychází po noci slunce, směrem na východ jsou oltáře ...
12.10.2014 - 11:27
labuť: Já si ji vyložila stejně, jako gabkin...
12.10.2014 - 09:40
12.10.2014 - 09:02
básněnka: už není kam spěchat...
12.10.2014 - 09:01
básněnka: jdem přece s kůží na trh, ostych snad jen trochu váhal,
zda má dáti duši křídla...
12.10.2014 - 07:00
gabkin: René, ty mi dáváš.....
kouzelně napsané, ale když já si to vysvětluji po svém.... a politicky vyložená báseň je fakt strašný začátek nedělního rána.
Přitom vím, jak jsi pohodový a dobrosrdečný chlapík.
1 ... 387|388|389|390|391|392|393|394|395 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku