René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.11.2014 - 09:22
vavaoko: ST
|
09.11.2014 - 08:22
básněnka: každej je sám za sebe...ale taky záleží na nemoci...
|
08.11.2014 - 21:58
E.T.Jane: Kdyz laska v bobulich si pohraje
I srdce nevinaře pak roztaje :) |
07.11.2014 - 23:06
zelená víla: i já si ukládám slova, která promlouvají...malá modlitba živoucí ve slovech, co říkají..
|
07.11.2014 - 16:56
HANKA: Tak pravdivá ..ST
|
07.11.2014 - 13:19
Lota: .
báseň, která mĕ zasáhne si ukládám do své modlitební knížky vždycky říkávám . a kdesi jsem četla že modlitbu si máš zpívat . a tak si to užívám podotýkám v duchu :-) . |
07.11.2014 - 13:03
vavaoko: ST
|
07.11.2014 - 12:37
krizekkk: Pravda.
Je - li v básni pravda, je to báseň. ST |
07.11.2014 - 10:05
churry: Líbí
|
03.11.2014 - 16:21
Jana M.: To je hezké těšení.
|
02.11.2014 - 08:25
|
31.10.2014 - 13:22
René Vulkán: zelená víla: jo, souhlasím a sáhnul jsem si
|
31.10.2014 - 00:42
zelená víla: René Vulkán: jenže právě tohle se vymyká té strohosti... v hospicu se žijí vteřiny, minuty, dny...já tomu říkám okamžiky... ať už se to v mysli kvalifikuje na poslední či první.. prožitý je důležité...i prázdno lze popsat a prožít... i v prázdnotě odchází...ale i naopak...
|
31.10.2014 - 00:36
zelená víla: zaskvělo se...
|
30.10.2014 - 21:36
sailorr: a.j.
|
30.10.2014 - 15:04
zenge: zaskvěly se
dukáty břízkám a do dutin žalovaly že svou milou třískám mlha pravdu halí ST Halík;-) |
30.10.2014 - 09:34
vavaoko: ST
|
29.10.2014 - 20:29
jc senior: bílá břízko, dej mi dukát
k tanci v sólu zvu tě právě dřív než ledy začnou pukat perly posbíráme v travě * |
29.10.2014 - 19:21
|
28.10.2014 - 16:29
|


