René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.11.2014 - 16:32
Dota Slunská: Oněměla mě.
|
12.11.2014 - 08:13
obaleč jabloňový: ST.
|
11.11.2014 - 22:15
Květka Š.: ST...
|
11.11.2014 - 21:05
|
11.11.2014 - 18:20
krizekkk: ...ano... ST
|
11.11.2014 - 14:49
Lota: .
oprava: mně Ty (asi jsem si říkala Tobě) však chytneš Tebe za duši tedy mě no, mám v tom zmatek ale jádro věci tu je se stoprocentní platností (o_o) |
11.11.2014 - 13:45
matousekKkrejca: jo to je poezie... ST
|
11.11.2014 - 13:24
Guanti Rosi: Jsem křtěná v podobojí, ale zbraně dávno nepozvedám. Fandím každému kdo mi za to stojí a tady ráda ST dám. :O)
|
11.11.2014 - 13:20
vavaoko: ST
|
11.11.2014 - 11:17
|
11.11.2014 - 10:28
|
11.11.2014 - 09:29
jc senior: Verše s velkým dosahem slyšitelnosti!
* |
10.11.2014 - 19:22
krizekkk: Líbí se mi motiv i zpracování. ST
|
10.11.2014 - 15:14
HANKA: NaproSTo vše vystiženo,máš můj obdiv
|
10.11.2014 - 11:56
obaleč jabloňový: ST.
|
09.11.2014 - 20:27
divoženka1: ST
|
09.11.2014 - 14:40
René Vulkán: básněnka:
každej je sám za sebe ... ale pouze když je sám a sám je většinou proto, že to SÁM tak chce ono například takové - doprovázení, spolunesení, sounáležitost, .... to je síla jak sviňa (čti Brno) |
09.11.2014 - 14:06
Lilith: Ještě, že nezůstane...
ST |
09.11.2014 - 13:25
churry: Dokonalý!!!
|
09.11.2014 - 11:35
Květka Š.: ST))
|


