René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
18.11.2014 - 16:01
16.11.2014 - 18:44
krizekkk: Hvězdné nebe nade mnou, mravní zákon ve mě. ST
16.11.2014 - 16:14
básněnka: prý víru dává

nemůžu to dost dobře posoudit
neb nejsem doma v kostele

jen vím, že řečená prý stele zítřkům dobrou peřinu
16.11.2014 - 16:12
básněnka: ta krutost vládne občas světem...

někdy zdá se, bolí žití
i pro lásku... i pro naději
15.11.2014 - 19:58
HANKA: Umíš psát dobré básně..ST
15.11.2014 - 11:19
Kapka: ST
15.11.2014 - 10:55
Květka Š.: ST...dobrý...;-)...
15.11.2014 - 08:58
s.e.n: Velmi mne zaujala. Mnoho sděluje o současné době.
Není procitnutí,
jako bychom si přáli,
ale nevzdáme se -
změnu si přejeme
i když je zatím daleko
a dojít k ní
půjde nelehko,
ale čiňme se,síly sbírejme
a nezoufejme
15.11.2014 - 08:15
6thSun: je to silné...
15.11.2014 - 04:25
matousekKkrejca: hned takhle po ránu jsi mně potěšil ST
14.11.2014 - 18:09
Lilith: Ze snu do snu...
ST
14.11.2014 - 17:53
Lota: .
měnit kruté v milé
by mělo být každého radostným posláním
byli bychom nebi blíž
.
:-)
14.11.2014 - 17:35
obaleč jabloňový: Kruté v milé měnit, je přetěžké... ST
Budu si to pamatovat:-)
14.11.2014 - 17:20
zenge: je to moc hezké!
ST
14.11.2014 - 17:13
jc senior: že dobré zas ve špatné se mění
jen bezradnosti nepodléhat křeči
pak i zlé upadne v zapomnění
čas a víra smutku bolest léčí
*
14.11.2014 - 16:55
vavaoko: Mám jen ST
13.11.2014 - 01:04
12.11.2014 - 18:16
zenge: ty jsi na to pití úplně sám, řekla
a rozplakala se

silný moment!
ST
12.11.2014 - 17:59
René Vulkán: dobrá varianta
12.11.2014 - 17:56
zenge: a duší přibývá?
;-)
1 ... 379|380|381|382|383|384|385|386|387 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku