René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.11.2014 - 16:01
vavaoko: ST
|
16.11.2014 - 18:44
krizekkk: Hvězdné nebe nade mnou, mravní zákon ve mě. ST
|
16.11.2014 - 16:14
básněnka: prý víru dává
nemůžu to dost dobře posoudit neb nejsem doma v kostele jen vím, že řečená prý stele zítřkům dobrou peřinu |
16.11.2014 - 16:12
|
15.11.2014 - 19:58
HANKA: Umíš psát dobré básně..ST
|
15.11.2014 - 11:19
Kapka: ST
|
15.11.2014 - 10:55
Květka Š.: ST...dobrý...;-)...
|
15.11.2014 - 08:58
s.e.n: Velmi mne zaujala. Mnoho sděluje o současné době.
Není procitnutí, jako bychom si přáli, ale nevzdáme se - změnu si přejeme i když je zatím daleko a dojít k ní půjde nelehko, ale čiňme se,síly sbírejme a nezoufejme |
15.11.2014 - 08:15
6thSun: je to silné...
|
15.11.2014 - 04:25
matousekKkrejca: hned takhle po ránu jsi mně potěšil ST
|
14.11.2014 - 18:09
Lilith: Ze snu do snu...
ST |
14.11.2014 - 17:53
|
14.11.2014 - 17:35
obaleč jabloňový: Kruté v milé měnit, je přetěžké... ST
Budu si to pamatovat:-) |
14.11.2014 - 17:20
zenge: je to moc hezké!
ST |
14.11.2014 - 17:13
jc senior: že dobré zas ve špatné se mění
jen bezradnosti nepodléhat křeči pak i zlé upadne v zapomnění čas a víra smutku bolest léčí * |
14.11.2014 - 16:55
vavaoko: Mám jen ST
|
13.11.2014 - 01:04
zelená víla: st
|
12.11.2014 - 18:16
|
12.11.2014 - 17:59
René Vulkán: dobrá varianta
|
12.11.2014 - 17:56
zenge: a duší přibývá?
;-) |


