René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.11.2014 - 12:50
katpok: souhlas s mbonitou...a obe jsou krasne podzimne-depresivni.. ST
|
19.11.2014 - 12:18
j.m.: var. 3 ....mám nejraději.
|
19.11.2014 - 12:13
j.m.: var. 3 Ticho.......
|
19.11.2014 - 11:53
|
19.11.2014 - 11:10
enigman: druhá...
|
19.11.2014 - 08:24
Špáďa: Zajímavá studie krácení, které má jistě své meze. Prořezávka je zdravá nejen pro stromy, ne každou myšlenku je však třeba zcela ořezat.
Tak z pokrácené verze odpadlo hezké spojení "tlející osud"... Zařadil bych ještě proto na třetí místo jednoverš "tlející osud odplaval". |
18.11.2014 - 22:46
René Vulkán: básněnka: u mě dvojka jasně vede taky, a bylo mi taky jasné, že u tebe taky
|
18.11.2014 - 22:19
obaleč jabloňový: Těžké rozhodování, jsou to dvojčata, ponechala bych je spolu :-) ST
|
18.11.2014 - 22:06
Květka Š.: :)...ST...
|
18.11.2014 - 21:27
zenge: za pana révu ST
|
18.11.2014 - 21:22
Mbonita: první je čistá poetikou cesty
druhá hutná výpovědí cíle |
18.11.2014 - 19:37
libour: líbí se mi první .........ST ale za obě :-)
|
18.11.2014 - 19:06
básněnka: dva za dvojku:-)
|
18.11.2014 - 17:55
|
18.11.2014 - 17:48
Lilith: Jsou podobné ale každá jiná...
Za obě ST |
18.11.2014 - 17:22
|
18.11.2014 - 17:18
zvířenka: Je doba zkracování.velká,dlouhá slova nejsou třeba, je-li velký obsah.
Obě jsou skvělý. Ode mě máš k eSTé ještě Li-Po.:-) |
18.11.2014 - 16:44
Kajuta: tiché ST...
|
18.11.2014 - 16:43
krizekkk: ...Réva doplakal... II.
|
18.11.2014 - 16:27
pavel 3,14159: první ,ST :)
|


