René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
19.11.2014 - 12:50
katpok: souhlas s mbonitou...a obe jsou krasne podzimne-depresivni.. ST
19.11.2014 - 12:18
j.m.: var. 3 ....mám nejraději.
19.11.2014 - 12:13
j.m.: var. 3 Ticho.......
19.11.2014 - 11:53
jc senior: ...bývá mi často zima,
že bych byl svatý?
*
19.11.2014 - 11:10
enigman: druhá...
19.11.2014 - 08:24
Špáďa: Zajímavá studie krácení, které má jistě své meze. Prořezávka je zdravá nejen pro stromy, ne každou myšlenku je však třeba zcela ořezat.
Tak z pokrácené verze odpadlo hezké spojení "tlející osud"...
Zařadil bych ještě proto na třetí místo jednoverš "tlející osud odplaval".
18.11.2014 - 22:46
René Vulkán: básněnka: u mě dvojka jasně vede taky, a bylo mi taky jasné, že u tebe taky
18.11.2014 - 22:19
obaleč jabloňový: Těžké rozhodování, jsou to dvojčata, ponechala bych je spolu :-) ST
18.11.2014 - 22:06
Květka Š.: :)...ST...
18.11.2014 - 21:27
zenge: za pana révu ST
18.11.2014 - 21:22
Mbonita: první je čistá poetikou cesty
druhá hutná výpovědí cíle
18.11.2014 - 19:37
libour: líbí se mi první .........ST ale za obě :-)
18.11.2014 - 19:06
básněnka: dva za dvojku:-)
18.11.2014 - 17:55
René Vulkán: krizekkk:
u mě vítězí taky krátká varianta

Máš fkus s velkým F (jako fčela)
18.11.2014 - 17:48
Lilith: Jsou podobné ale každá jiná...
Za obě ST
18.11.2014 - 17:22
Lota: .
jak to cítíš Ty je důležité
.
já to cítím variantou 1
:-)
18.11.2014 - 17:18
zvířenka: Je doba zkracování.velká,dlouhá slova nejsou třeba, je-li velký obsah.
Obě jsou skvělý.
Ode mě máš k eSTé ještě Li-Po.:-)
18.11.2014 - 16:44
Kajuta: tiché ST...
18.11.2014 - 16:43
krizekkk: ...Réva doplakal... II.
18.11.2014 - 16:27
pavel 3,14159: první ,ST :)
1 ... 378|379|380|381|382|383|384|385|386 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku