René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.11.2014 - 07:39
jita.1965: Nevyjadřuju se zkratkou, jsem ukecaná, takže tíhnu k č. 1, ale obě jsou báječné, jako všechny podzimní, ST!
|
23.11.2014 - 16:54
6thSun: hezké obrázky přeji :-)
|
23.11.2014 - 10:44
hloubavá: Za víru!
|
22.11.2014 - 14:01
krizekkk: Temno... ST
|
22.11.2014 - 08:54
obaleč jabloňový: Vybavil se pan farář Hurina..... ST
|
21.11.2014 - 22:02
Jana M.: Zase taková jedna "skácelovská".
|
21.11.2014 - 21:59
básněnka: dle mého gusta, tvá slova nejsou pustá
|
21.11.2014 - 18:49
Mbonita: panychida za pravdu...
|
21.11.2014 - 18:04
Kajuta: silné a závažné sdělení... ST a Z
|
21.11.2014 - 16:54
|
21.11.2014 - 16:07
jc senior: Kdo nezažil, netuší...
Smekám! |
21.11.2014 - 12:39
pa100r: NeSTraním ani jedné verzi. Při určitém úhlu pohledu existuje logická koexistence hned ve dvou rovinách - obsahové a formální. Už základní verze je parádní zkratka a zdá, že z té už už nějaký esenci, extrakt udělat nelze. A hle: sám autor... dobře ví, co píše... Jinými slovy to přede mnou píše Mbonita...
|
21.11.2014 - 12:07
|
21.11.2014 - 11:22
libour: ST
|
21.11.2014 - 10:22
Dota Slunská: hrozivé hrozinky...
|
21.11.2014 - 09:14
vavaoko: ST
|
19.11.2014 - 20:38
Milena: Druhá...
ST |
19.11.2014 - 17:51
Verena: Var. 1 ST
Var. 2 hmmmm :-) |
19.11.2014 - 15:53
HANKA: Obě varianty ST a skvělý je i nápad..:-))
|
19.11.2014 - 13:29
myšlenka pouhá: krásně napsáno Mbonitou... souhlasím
|


