René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.11.2014 - 16:15
Lota: .
vážnost okamžiku nad básní jste hoši zenge a Vulkáne rozbourali dodatky v komentáři :-)))))) |
27.11.2014 - 15:48
Kajuta: tiché ST... .)
|
27.11.2014 - 11:08
vavaoko: Přeloženo se mi to líbí. ST
|
27.11.2014 - 10:44
René Vulkán: překlad:
Toi qui panses - ty, která ošetřuješ Toi qui meutris - ty, která zraňuješ Séve de nos ames - mízo našich duší (nad a má být taková stříška, ale nevím, jak ji tam dostat) |
27.11.2014 - 07:09
obaleč jabloňový: ST.
|
26.11.2014 - 21:26
René Vulkán: zenge:
však na TOI TOI jsem to napsal. Opojen vůní modrého roztoku, za žbluňkání padajících ... hvězd (hnědých trpaslíků) |
26.11.2014 - 20:15
zenge: ST z TOI TOI ky;-)
|
26.11.2014 - 18:58
libour: když roztává ,téměř vyhráno...ST
|
26.11.2014 - 13:31
Kapka: Pravdu díš, a hezky. ST
|
26.11.2014 - 11:10
vavaoko: ST
|
26.11.2014 - 06:47
obaleč jabloňový: Uklidňující je tvá báseň ... pokojná.
ST |
25.11.2014 - 20:51
jc senior: ...a bývá zlato i to, co se netřpytí.
* |
25.11.2014 - 19:56
|
25.11.2014 - 19:52
6thSun: tohle mi přijde jako dokonalý
|
25.11.2014 - 18:56
isisleo: ..souhlasím..mladý duch kvete v podzimu..
..něco na tom bude;-)))..kvetou mi růže.. |
25.11.2014 - 18:33
donne: Tak tenhle proces na sobě pozoruji-ST
|
25.11.2014 - 17:41
krizekkk: Mňau, brrr, mňau... :) ST
|
25.11.2014 - 17:35
básněnka: znám i kocouří koťata
:-) |
25.11.2014 - 17:11
|
24.11.2014 - 15:14
TetaKazi: Hlasuju pro č.1 bez sudu :-))
|


