René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.12.2014 - 10:34
nejsembásník: dobrou chuť a slastné chvíle,
vlčí máky - ó,jak milé! |
03.12.2014 - 10:14
zvířenka: Vlci s mákem, to je teprv dobrota:-)
Moc hezké vyznání. |
03.12.2014 - 09:57
|
02.12.2014 - 13:14
jc senior: ...a někdy i odpovídají na všetečné dotazy
:o) |
02.12.2014 - 12:49
E.T.Jane: Připomnělo mi to nedávnou procházku po Karlově mostě a pohled na říční vlnky co se otíraly o pilíře. Krásná. ST **
|
02.12.2014 - 08:50
J.F.Julián: st
|
01.12.2014 - 21:18
Milena: Já zase slyším stromy.:-) ST
|
01.12.2014 - 17:14
krizekkk: Kdepak, sochy žvaní i ve dne, jen k nim musíš blíž...ST
|
01.12.2014 - 16:21
zenge: a že toho pamatují.
ST |
01.12.2014 - 16:11
krizekkk: ,) ST
|
01.12.2014 - 12:54
staranna: ST
|
01.12.2014 - 12:51
Květka Š.: ST...
|
01.12.2014 - 10:45
Lota: .
ač anotace do rýmu jde jak ti lidé na moSTě pak za sebe říci musím že se svatými i za dne rozprávím :-) |
01.12.2014 - 09:24
vavaoko: Určitě. ST
|
29.11.2014 - 23:06
René Vulkán: Psavec: Já vím, že byli i jiní vězni, a bylo jich mnohem víc,
rád bych i pro ně složil, snad mě něco napadne |
29.11.2014 - 18:55
Psavec: Obě se mi líbí, ST.
|
29.11.2014 - 18:53
Psavec: Byli i jiní vězni, ST.
|
29.11.2014 - 18:52
Psavec: Já už jsem hodně starý kocour, ST.
|
29.11.2014 - 18:51
Psavec: Máš to za ST.
|
29.11.2014 - 18:21
básněnka: jo pro mízu si pořídím bílou řízu
že prej jsem jako bříza:-) stává se to, ale dře to když láva vychladla pro lásky zrcadla |


