René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
08.12.2014 - 09:51
vavaoko: Moc fajn. ST
08.12.2014 - 07:29
07.12.2014 - 21:01
Lota: .
abych pravdu řekla
pak poprvé jsem pila
je tomu už dávno
slivovici také na faře
.
vzpomínám a s úsměvem si říkám,
že nemohla jsem poznat lepší prostředí ke koštu
:-)))
07.12.2014 - 19:24
zenge: káď stmívání se švestkou
se prolíná ST;-)
07.12.2014 - 18:23
René Vulkán: teď si nedělám srandu: včera jsem seděl v Kelči na faře, koukal do zahrady na stmívání a popíjel slivovicu ... a napsal jsem to
07.12.2014 - 18:21
Lilith: Poklidné romantické alkoholické odpoledne... taky to mám ráda... ;-)
ST
07.12.2014 - 18:18
básněnka: piješ slivovičku a medituješ při tom:-)
05.12.2014 - 08:10
J.F.Julián: hezká st
04.12.2014 - 12:15
Špáďa: Od fajnšmekra plody řádně vyzrálé
zdobí jídlo jako ženu korále.
03.12.2014 - 21:53
jc senior: tvary Jonatanů svlíká
mlsné oko labužníka
:o)
03.12.2014 - 21:31
zenge: milé
ST
03.12.2014 - 19:56
obaleč jabloňový: Něžné a ještě i jablka!
ST:-)
03.12.2014 - 16:59
krizekkk: Když je chuť... ,) ST
03.12.2014 - 16:56
Lilith: Máky i jablíčka červená, to píseň rozverná v lásku rozkvetla a pro chuť uzrála... ;-)
ST
03.12.2014 - 14:08
Květka Š.: jonatány a vlčí máky---krásný...:)
ST
03.12.2014 - 13:20
Kapka: Krásná... pole rudých máků mi evokuje lásku z mládí, tu platonickou.
03.12.2014 - 13:08
René Vulkán: básněnka: na kubismus si dávám bacha od jaktěživa, nebt ho nesnáším
03.12.2014 - 13:03
básněnka: Vidím krásný zátiší s jablky, jen pozor na kubismus;-)
03.12.2014 - 11:31
Kapka: ST
03.12.2014 - 10:52
1 ... 374|375|376|377|378|379|380|381|382 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku