René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.12.2014 - 09:51
vavaoko: Moc fajn. ST
|
08.12.2014 - 07:29
obaleč jabloňový: ST:-)
|
07.12.2014 - 21:01
Lota: .
abych pravdu řekla pak poprvé jsem pila je tomu už dávno slivovici také na faře . vzpomínám a s úsměvem si říkám, že nemohla jsem poznat lepší prostředí ke koštu :-))) |
07.12.2014 - 19:24
zenge: káď stmívání se švestkou
se prolíná ST;-) |
07.12.2014 - 18:23
René Vulkán: teď si nedělám srandu: včera jsem seděl v Kelči na faře, koukal do zahrady na stmívání a popíjel slivovicu ... a napsal jsem to
|
07.12.2014 - 18:21
Lilith: Poklidné romantické alkoholické odpoledne... taky to mám ráda... ;-)
ST |
07.12.2014 - 18:18
básněnka: piješ slivovičku a medituješ při tom:-)
|
05.12.2014 - 08:10
J.F.Julián: hezká st
|
04.12.2014 - 12:15
Špáďa: Od fajnšmekra plody řádně vyzrálé
zdobí jídlo jako ženu korále. |
03.12.2014 - 21:53
|
03.12.2014 - 21:31
zenge: milé
ST |
03.12.2014 - 19:56
obaleč jabloňový: Něžné a ještě i jablka!
ST:-) |
03.12.2014 - 16:59
krizekkk: Když je chuť... ,) ST
|
03.12.2014 - 16:56
Lilith: Máky i jablíčka červená, to píseň rozverná v lásku rozkvetla a pro chuť uzrála... ;-)
ST |
03.12.2014 - 14:08
Květka Š.: jonatány a vlčí máky---krásný...:)
ST |
03.12.2014 - 13:20
Kapka: Krásná... pole rudých máků mi evokuje lásku z mládí, tu platonickou.
|
03.12.2014 - 13:08
René Vulkán: básněnka: na kubismus si dávám bacha od jaktěživa, nebt ho nesnáším
|
03.12.2014 - 13:03
básněnka: Vidím krásný zátiší s jablky, jen pozor na kubismus;-)
|
03.12.2014 - 11:31
Kapka: ST
|
03.12.2014 - 10:52
vavaoko: ST
|


